Yardım Redmi Note 12 pro 5g Şebeke problemi

ahmet1950

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
Merhaba arkadaşlar iyi günler.
Geçtiğimiz pazar günü 2 adet Resmi Note 12 pro 5G(YD) cihazını arkadaşım ve ben aldık ancak şebeke problemi yaşıyoruz.Saniyorum band 20 ile ilgili.Ancak yaklaşık 5 ay önce de aynı cihazdan (YD) aldım o cihazda hiçbir şebeke problemi yok.Sorun yazılımsal olabilir mi?
(Önceki aldığım cihazla cihaz kodları rom sürümleri ve diğer bütün özellikler aynı gözüküyor)
Örnek olarak önce aldığım cihazla aynı operatör aynı konum 5 çizgi sinyal 120mbps internet hızı(mobil veri),Şebeke sorunu olan cihazda 3 çizgi sinyal 25mbps internet hızı(mobil veri) şeklinde oluyor.
Bazı konumlarda hiç sinyal alamıyorum.
Yazılımsal olarak düzelebilir mi donanimsal bir sorun mu ?
Önerilerinizi bekliyorum.Tesekkür ederim. İyi forumlar.

slayer001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kara
Cihazım
poco x3
Konular
4
sorun olmayan cihaz 5g modeli olmayabilir mi acaba ayarlar telefon hakkında sertifikasyon kısmından ce sertifikası varmı bir kontrol et istersen

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Aynı cihaz bende de var şebeke problemim yok Endonezya rom kullanıyorum şuan kilit açıksa rom değiştirmeyi dene belki operatör ile alakalıdır emin olamadım her yolu dene olmadı cihaz değiş.

ahmet1950

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sertifikasyonda sorun yok ce ibaresi de var cihaz kodundanda yanlış bilmiyorsam global olduğuna eminim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı cihaz bende de var şebeke problemim yok Endonezya rom kullanıyorum şuan kilit açıksa rom değiştirmeyi dene belki operatör ile alakalıdır emin olamadım her yolu dene olmadı cihaz değiş.
Şuanda kilit açık değil fake rom var cihazda ve aynı cihazdan bir adet daha var farklı zamanda alındı.Diğer cihazda aynı operatör (Turkcell)aynı konum ben 20mbps speedtest hızı alıyorum .diğer cihaz 120-140mbps birebir aynı gibi cihazlar neden böyle oldu anlamıyorum.

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sertifikasyonda sorun yok ce ibaresi de var cihaz kodundanda yanlış bilmiyorsam global olduğuna eminim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuanda kilit açık değil fake rom var cihazda ve aynı cihazdan bir adet daha var farklı zamanda alındı.Diğer cihazda aynı operatör (Turkcell)aynı konum ben 20mbps speedtest hızı alıyorum .diğer cihaz 120-140mbps birebir aynı gibi cihazlar neden böyle oldu anlamıyorum.
Özele bakar mısın

Üst Alt