Yardım Redmi note 12 pro 5g Ruby Smomıxm Twrp Almıyor

Beratberat11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
redminote12pro5
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14.0.3 SMOMIXM Android 12 (ruby)
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
merhabalar redmi note 12 pro 5 g cihazım var eskiden içerisinde fake rom yüklüydü (Smomixn) bende twrp attım ve smomixm orijinal bir rom yükledim şuanda cihazım twrp yi almıyor bat dosyasını başlatıyorum 5 6 sn sonra okay okay yazıyor ve cihaz kapanıyor yaklaşık bir buçuk dakika boyunca hiçbir şekilde açılmıyor bir buçuk dakika sonra kendisini stock recovery modda başlatıyor twrp almıyor ne yapabilirim ve ek olarak : Usb hata ayıklama açmadan bilgisayara bağladığımda cihaz redmi note 12 pro 5g olarak gözüküyor fakat usb hata ayıklama açarsam Redmi note 12R pro yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar
ek bilgi : cihaz magisk v27 ile rootlu Cihazı Patched Boot.img ile rootladım ama twrp olmadan düzgün olmuyor lütfen yardımcı olun🙏🙏🙏

ekremunal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
5
Mi flash varken niye global romu twrpden atıyorsun ki bl açık

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
merhabalar redmi note 12 pro 5 g cihazım var eskiden içerisinde fake rom yüklüydü (Smomixn) bende twrp attım ve smomixm orijinal bir rom yükledim şuanda cihazım twrp yi almıyor bat dosyasını başlatıyorum 5 6 sn sonra okay okay yazıyor ve cihaz kapanıyor yaklaşık bir buçuk dakika boyunca hiçbir şekilde açılmıyor bir buçuk dakika sonra kendisini stock recovery modda başlatıyor twrp almıyor ne yapabilirim ve ek olarak : Usb hata ayıklama açmadan bilgisayara bağladığımda cihaz redmi note 12 pro 5g olarak gözüküyor fakat usb hata ayıklama açarsam Redmi note 12R pro yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim iyi forumlar
ek bilgi : cihaz magisk v27 ile rootlu Cihazı Patched Boot.img ile rootladım ama twrp olmadan düzgün olmuyor lütfen yardımcı olun🙏🙏🙏
Niye magisk ile rootlama ihtiyacı duydun?

Oyla:

Beratberat11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
redminote12pro5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
17
Hocam hazır twrp varken twrpden atayım dedim ne farkı var ki aynı rom
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Root lazım hocam bu nasıl bi soru 😂
Hayır yani ben 3 yıldır Xiaomi kullanıyorum root atma ihtiyacı hiç duymadım o yüzden sordum.

Oyla:

Beratberat11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
redminote12pro5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır yani ben 3 yıldır Xiaomi kullanıyorum root atma ihtiyacı hiç duymadım o yüzden sordum.
Anladım hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada orijinal Smomıxm rom hiç stabil değil telefoncumda eskiden olan smomixn fake rom var o daha iyi ama dft ile denedik onu atamıyoruz cihaz kabul etmiyor

Oyla:
Üst Alt