Soru Redmi Note 12 Pro 5G Rom Hakkında

RRussell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
SMOIDXM
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar, direnç kayıtlı Redmi Note 12 Pro 5G (ruby) cihazıma cihazın üstünde gelen romdaki buglardan dolayı Mi Flash üzerinden temiz bir rom atmayı düşünüyorum herhangi bir sorun yaşar mıyım (IMEI gitme vs.) ve hangi romu önerirsiniz? HyperOS'e geçmeyi düşünüyorum bu arada.

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Ben de dirençli olarak kullanıyorum ve sıfırlama rom yükleme islemlerinde gitmiyor. Hiç bir işlemde gitmiyor daha doğrusu dirençli veya türkiye garantili ise sorun olmuyor

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Merhabalar, direnç kayıtlı Redmi Note 12 Pro 5G (ruby) cihazıma cihazın üstünde gelen romdaki buglardan dolayı Mi Flash üzerinden temiz bir rom atmayı düşünüyorum herhangi bir sorun yaşar mıyım (IMEI gitme vs.) ve hangi romu önerirsiniz? HyperOS'e geçmeyi düşünüyorum bu arada.

HyperOs için bu rom

Miui 14 için buromu tavsiye ederim

Oyla:

RRussell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 12 pro 5G
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HyperOs için bu rom

Miui 14 için buromu tavsiye ederim

Hocam Çin rom yüklemeyi düşünmüyorum birkaç yerde Endonezya ve Tayvan romlarını övdüklerini gördüm sizce onlar nasıldır?

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S24 Ultra
Konular
3
Hocam Çin rom yüklemeyi düşünmüyorum birkaç yerde Endonezya ve Tayvan romlarını övdüklerini gördüm sizce onlar nasıldır?

Bu Çin romu değil mm~~

Çin tabanli ama bahsettiğiniz romlarin gereksiz uygulamalarından arındırılmış halidir,deneyin derim....

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Kullanmış olduğunuz telefona takılan direnç değerine göre değişir 66 k lık direnç takılıp globale çevrilen cihaz ise imei gider 82 k lık direnç takıldıysa problem olmaz yalnız cihaz kendini Hindistan versiyonu olarak gördüğü için nfc kullanılamıyor kendi cihazımda 66 k lık direnç takılıydı hyperOS global rom olan UMOMIXM flashlamam sonucu imei gitti direnç değişimi yaptırdığın yere sor sonra flashlama yap istersen.

Oyla:

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Kullanmış olduğunuz telefona takılan direnç değerine göre değişir 66 k lık direnç takılıp globale çevrilen cihaz ise imei gider 82 k lık direnç takıldıysa problem olmaz yalnız cihaz kendini Hindistan versiyonu olarak gördüğü için nfc kullanılamıyor kendi cihazımda 66 k lık direnç takılıydı hyperOS global rom olan UMOMIXM flashlamam sonucu imei gitti direnç değişimi yaptırdığın yere sor sonra flashlama yap istersen.
Hangi romu atarsam atayım imei gitmeyeceği söylendi ama açıklayabilir misiniz sıfırlama falan yaptım gitmedi rom atmayı düşünüyorum eea falan. Şuan fake rom yüklü galiba global rom var içinde nfs de calisiyor

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Hangi romu atarsam atayım imei gitmeyeceği söylendi ama açıklayabilir misiniz sıfırlama falan yaptım gitmedi rom atmayı düşünüyorum eea falan
Telefonuma 66 k lık direnç vardı miui 14 güvenlik güncellemeleri ve sıfırlama yaptigimda benimde gitmedi fakat hyperOS mi flash programı ile flashlamam sonucu imei gitti sebebi ise hyperOS beraber 66 lık değer globalden çinde döndürülmüş 82 k lık direnç takılip Hindistan versiyonu olarak görülen cihazlarda problem yok kısacası çin versiyonu cihazda 66 k lık takılan direnç değerinde cihaz kendini global olarak görüyor 82 k lık direnç değerinde ise hindistan versiyonu olarak görüyor ve nfc çalışmıyor fakat hyperOS yükleniyor bu söylediklerim redmi note 12 pro 5g için geçerli.

Oyla:

barıskumral

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Barış Kumral
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
17
Telefonuma 66 k lık direnç vardı miui 14 güvenlik güncellemeleri ve sıfırlama yaptigimda benimde gitmedi fakat hyperOS mi flash programı ile flashlamam sonucu imei gitti sebebi ise hyperOS beraber 66 lık değer globalden çinde döndürülmüş 82 k lık direnç takılip Hindistan versiyonu olarak görülen cihazlarda problem yok kısacası çin versiyonu cihazda 66 k lık takılan direnç değerinde cihaz kendini global olarak görüyor 82 k lık direnç değerinde ise hindistan versiyonu olarak görüyor ve nfc çalışmıyor fakat hyperOS yükleniyor bu söylediklerim redmi note 12 pro 5g için geçerli.
Yani ben eea rom yükleyecektim yüklesem şimdi silinir mi imei

Oyla:

zggen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özgen
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
Yani ben eea rom yükleyecektim yüklesem şimdi silinir mi imei
Bende silindi maalesef direnç işlemi yaptırdığınız yer garanti veriyorsa bahsettiğiniz gibi yedek alıp flashlama yapın aksi bir durum oluşursa yaptırdığınız yer işinin arkasında duran bir yerse ücretsiz yapması lazım takdir sizin.

Oyla:
Üst Alt