Yardım Redmi note 12 pro 5g hyperos update yapma kilit acık

backsnacks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Backsnacks
Cihazım
Redmi12 pro 5g
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Tmomixm
Telefon Modeli
Redmi note 12 pro5g
Bootloader Kilidi
Açık
Boot kilidini actım fakat kapalıykende guncelleme yapınca hata veriyordu o yuzden acmak istedim fakat suan hyperos nasıl kurucamı bilmiyorum imeinin hitmesini istemiyorum yardım edermisiniz

Telefon global galiba kodu bu (tmomixm)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Kapalıyken imei atılmazki cihaz orjinal imeidir dirençle yapılmadıysa. Neden gitsin fastboot rom şeklinde yükleyin

Oyla:

backsnacks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Backsnacks
Cihazım
Redmi12 pro 5g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kapalıyken imei atılmazki cihaz orjinal imeidir dirençle yapılmadıysa. Neden gitsin fastboot rom şeklinde yükleyin
Yani yaparsam silinmez imei bunun hakkında bir konu varmı forumda veya video

Oyla:

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Yani yaparsam silinmez imei bunun hakkında bir konu varmı forumda veya video
Daha önce hiç yapmadıysan kendin yapmanı tavsiye etmem ben denedim hard brick oldu uğraştım param gitti tavsiyem bilen birine yaptır ayrıca HyperOS o cihazda çok kötü kasıyor ısındırıyor tavsiyem MIUI kullan.

Oyla:

backsnacks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Backsnacks
Cihazım
Redmi12 pro 5g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce hiç yapmadıysan kendin yapmanı tavsiye etmem ben denedim hard brick oldu uğraştım param gitti tavsiyem bilen birine yaptır ayrıca HyperOS o cihazda çok kötü kasıyor ısındırıyor tavsiyem MIUI kullan.
Tamam o zaman kurmim tesekkur ederim🙂

Oyla:

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Tamam o zaman kurmim tesekkur ederim🙂
Ne demek sıkıntı yok ama dediğim gibi HyperOS kurma önceden pubg oynarken takılmıyordu HyperOS kurdum çok kastı takıldı ısındı anlatamam MIUI geçince rahatladı telefon ve çok bir fark yok değişiklik fazla yok değmez.

Oyla:

mhmmd_emn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
17
Beyler bu sizin takdiriniz ben size karışamam ama güvenlik güncellemesi gelen bir cihaza güvenlik güncellemesi yapmamak pek akıl karı değil bence. Her güvenlik güncellemesiyle bir açık kapanıyor ve bu da sizi olası risklerden biraz daha uzaklaştırır ama dediğim gibi telefon sizin ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz buna kimsenin karışma hakkı yok ama ben siniz yerinizde olsam güncellemeleri yapardım.

Oyla:

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Beyler bu sizin takdiriniz ben size karışamam ama güvenlik güncellemesi gelen bir cihaza güvenlik güncellemesi yapmamak pek akıl karı değil bence. Her güvenlik güncellemesiyle bir açık kapanıyor ve bu da sizi olası risklerden biraz daha uzaklaştırır ama dediğim gibi telefon sizin ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz buna kimsenin karışma hakkı yok ama ben siniz yerinizde olsam güncellemeleri yapardım.
Tamam da her güncellemede telefon daha kötü oluyor ve direnç olmadığı için IMEI gidiyor ve HyperOS stabil değil ısınıyor takılıyor yurtiçi cihaz almak gerekiyor iki katı fiyata da almak mantıksız

Oyla:

mhmmd_emn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
17
Tamam da her güncellemede telefon daha kötü oluyor ve direnç olmadığı için IMEI gidiyor ve HyperOS stabil değil ısınıyor takılıyor yurtiçi cihaz almak gerekiyor iki katı fiyata da almak mantıksız
Hocam ben de aynı cihazda hyperos kullanıyorum herhangibir sorunum yok ısınma, donma vs. ben dediğim gibi sizin yapacaklarınıza karışamam ben sadece farkındalık yaratmak için yazmıştım telefon sizin istediğinizi yapabilirsiniz🙂

Oyla:

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
14
Hocam ben de aynı cihazda hyperos kullanıyorum herhangibir sorunum yok ısınma, donma vs. ben dediğim gibi sizin yapacaklarınıza karışamam ben sadece farkındalık yaratmak için yazmıştım telefon sizin istediğinizi yapabilirsiniz🙂
Hangi sürüm paylaşırsan sevinirim ama MIUI daha stabil aradaki fark apaçık.

Oyla:
Üst Alt