Yardım Redmi note 12 pro 5G 2 saatte şarj oluyor

hillcavexia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
1
Telefonu alalı 2 hafta oldu yd 0 ürün fakat telefon 2 saatte şarj oluyor 0-100e. satıcının yanında verdiği adaptör ve kablonun orijinal olduğunu söyledi. teleofnu şarja takınca hızlı şarj yazısı çıkıyor ama diğer telefonlarda olan 67w max yazısı çıkmıyor ornegin 25.08-25.09 gibi telefon şarjdayken artmıyor o görünümde bende çıkmıyor yardımcı olabilecek varmı? bi arkadaşımda da note 12 var 4.5 g versiyonu onun adaptörü ile onun telefonunu sarj ettiğimizde 67w max yazıyor aynı adaptörü benim telefona taktığımda yine sadece hızlı sarj yazıyor turbo sarj moduna geçmiyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
R

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Başka 67w ile deneyin. Başka cihazı şarj ediyor sizinkini etmiyorsa sorun cihazdadır

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
9
YD olunca aklıma direkt sahte şarj aleti olabileceği geldi. Benim de 3 saatte doluyordu ertesi gün gittim değiştirttim gerçek 67W verdiler. 45-50 dakikada şarj olmaya başladı.

hillcavexia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YD olunca aklıma direkt sahte şarj aleti olabileceği geldi. Benim de 3 saatte doluyordu ertesi gün gittim değiştirttim gerçek 67W verdiler. 45-50 dakikada şarj olmaya başladı.
ama arkadaşın telefonunun şarj aletini takınca da aynı sadece hızlı şarj yazıyor, onun telefonu takınca turbo moda geçiyor

Üst Alt