Çözüldü Redmi note 11 pro

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Bende de aynı sorun oldu güncellemeden sonra kamera bildiğin rezalet oldu simdi senin çözümü deniyorum bakalım umarım düzelir :)
Hocam şuan da video çekmeden kamera uygulamasındayken görüntü geç geliyor ve donuyor. Kayda girince durum düzeliyor. Ama sanırım 30fps çekti için ara ara FPS düşüşleri görüyorum. Bana da güncelleme sonrası yazılımsal bir sorun var gibi geliyor kamerada. Sürümde düşüremedim bir türlü. Önceki sürüm varken sende kayıt sırasında ya da fotoğraf çekerken herhangi bir kasma oluyor muydu?

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tuncay_05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Hocam şuan da video çekmeden kamera uygulamasındayken görüntü geç geliyor ve donuyor. Kayda girince durum düzeliyor. Ama sanırım 30fps çekti için ara ara FPS düşüşleri görüyorum. Bana da güncelleme sonrası yazılımsal bir sorun var gibi geliyor kamerada. Sürümde düşüremedim bir türlü. Önceki sürüm varken sende kayıt sırasında ya da fotoğraf çekerken herhangi bir kasma oluyor muydu?

yok hocam eski sürüm de iyiydi nerden yaptıysam güncellemeyi kalite de bozuldu. kilit açmak için basvurdum kilit açılsın versiyon düşüreceğim. Son güncellemeyi tekrar yükledim sıfırladım kurdum fakat yine aynı. video olayı tamamen rezalet oldu :)

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
yok hocam eski sürüm de iyiydi nerden yaptıysam güncellemeyi kalite de bozuldu. kilit açmak için basvurdum kilit açılsın versiyon düşüreceğim. Son güncellemeyi tekrar yükledim sıfırladım kurdum fakat yine aynı. video olayı tamamen rezalet oldu :)
Sürüm düşürme işlemi yaparsanız haberim olsun hocam. Sonuç başarılı olursa kesinlikle sizin yardımınıza ihtiyacım olacak. Telefonda herşey güzel bir tek kamera durumu tat kaçırıyor.

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Arkadaşlar telefonu alalı yaklaşık 10 gün oldu. Bastada dediğim gibi kamera da kasma sorunu vardı. Yazılım düşürme hariç her yolu denemiş ve sonuç elde edememiştim. Bende durumu yeni sürüm gelene kadar beklemeye karar vermiştim. Son iki gündür nasıl olduysa kamera kendini toparladı. Sanırım yazılım tam olarak daha yeni yeni oturuyor yeni olduğu için. Artık ne kasma ne de takılma var. Şuan telefonu kusursuz şekilde kullanabiliyorum.

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Hocam siz herhangi bir işlem yaptınız mı? Ben de redmi note 11 pro 4g modelini satın aldım. Bende de aynı sorun olursa izleyeceğim yol ne olmalı?

Sizin son yorumunuza göre sanırım işlemcide yapay zeka var. Uygulamaları kullandıkça öğrenmeye başlıyor. En son miui 10 redmi 5 plus da görmüştüm. En çok kullanılan uygulamaları daha hızlı açmaya yarıyordu. Mi laboratuvarda var bu özellik.

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Hocam siz herhangi bir işlem yaptınız mı? Ben de redmi note 11 pro 4g modelini satın aldım. Bende de aynı sorun olursa izleyeceğim yol ne olmalı?

Sizin son yorumunuza göre sanırım işlemcide yapay zeka var. Uygulamaları kullandıkça öğrenmeye başlıyor. En son miui 10 redmi 5 plus da görmüştüm. En çok kullanılan uygulamaları daha hızlı açmaya yarıyordu. Mi laboratuvarda var bu özellik.
Hocam extra olarak hiç bir şey yapmadım. Bir kaç gün kullanım sonrasında kendi kendisine düzeldi. Şuan hiç bir sorun yok. Büyük ihtimal sizinkide öyle olacaktır kendi kendisine artık nasıl oluyorsa düzelecektir. Donanımsal bir sorun yok cihazda yazılım kaynaklı ve sistem oturunca sorunsuz çalışıyor.

mesdv

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
11T Pro
Konular
28
Hocam extra olarak hiç bir şey yapmadım. Bir kaç gün kullanım sonrasında kendi kendisine düzeldi. Şuan hiç bir sorun yok. Büyük ihtimal sizinkide öyle olacaktır kendi kendisine artık nasıl oluyorsa düzelecektir. Donanımsal bir sorun yok cihazda yazılım kaynaklı ve sistem oturunca sorunsuz çalışıyor.

Hocam AccuBattery ile deneme yaptınız mı? Kullandınız mı? Pil sağlığı bende %94 çıkıyor.

cuneytkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cuneyt
Cihazım
mi9t pro
Konular
3
Merhaba hocam, bende Mi9t pro dan geçtim. Kamera özelliklerinde 8k çekime kadar gösteriyor ancak bende en yüksek 1080 30FPS gösteriyor. Ve video moduna aldığımda aşırı bir kasması var telefonu alalı 1 hafta oldu. Global versiyon. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Solopilot55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melikşah
Cihazım
Note 9s
Meslek
Uçak Bakımcı
Konular
1
Hocalarım selamlar bende Yurtdışı Note 11 Pro Almayı planlıyorum Ama ilk Yurtdışı cihazım olacağından dolayı kafama takılan sorular var IMEI işlemleri nasıl olacak ve güncelleme gelecek mi yada geldiğinde IMEI siliniyor diyenler var silinecek mi ? Konu ile alakalı bilgilerinizi benimle paylaşabilir misiniz teşekkürler.

Üst Alt