Soru Redmi Note 11 pro

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu.12 stabil
Telefon Modeli
Redmi Note 6 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese günaydın, hayırlı pazarlar, iyi forumlar. Benim ve eminim benim gibi bir çok kişinin merak ettiği Redmi note 11 pro modelleri hakkında çok aydınlatıcı bilgiler yok internet üzerinde (donanım olarak hariç). Eğer gözümden kaçırdıysam kusura bakmayın. Bu başlık altında tecrübelerizi, tavsiyelerimizi, eksileri artıları, performans, kamera, kayıt etme, RSA gibi önemli konularda sohbet etmek istedim. Şimdiden teşekkür ederim, değerli görüşlerinizi bekliyor olacağız ustalarım.

Ekli dosyalar

• 10-32-22-images.jpg
    10-32-22-images.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

Samuray848

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 11 P
Konular
6
Ben aldım. Öyle çok büyütülecek bir özelliği yok yani. Yurt dışı kayıtlı olarak aldım mediatek Dimensity 920 modeli. pubg de 60fps de redmi Note 9 pro dan daha fazla ısınıyor 90fps zaten desteklemiyor, dengeli de 45fps veriyor

Oyla:

ysfaslynch

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Aslan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Teknisyen
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aldım. Öyle çok büyütülecek bir özelliği yok yani. Yurt dışı kayıtlı olarak aldım mediatek Dimensity 920 modeli. pubg de 60fps de redmi Note 9 pro dan daha fazla ısınıyor 90fps zaten desteklemiyor, dengeli de 45fps veriyor
JBL hoperlör olan versiyon sanırım aldığınız. Ses, kamera, malzeme kalitesi falan nasıl peki?

Oyla:
Üst Alt