Yardım Redmi Note 11 Pro root atarken Fastboot ekranında kaldı

just4wendigo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Egemen Çikla
Cihazım
Redmi Note11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Telefonuma root atmaya giriştim bugün, araştırdığım kadarıyla siteden telefon modeline ve MIUI modeline göre olan romu, Magisk üzerinden sanırım bir şekil yamalayıp o dosyayı Fastboot üzerinden kurduğunuzda twrp olmadan root atıldığını gördüm. Bootloader kilidim zaten açıktı. Uyguladığımda telefonu tekrar ne zaman başlatsam Fastboot ekranında kalıyorum. Orijinal romu tekrar kurmaya çalışınca da aynısı oldu, bir ara twrp kurmayı denedim yine aynısı. Açıkçası fazla tecrübeli sayılmam ve eminim hata yaptım. Telefon yanımda ve Fastboot ekranında bana bakıyor. Lütfen daha tecrübeli abilerim, ablalarımın desteği gerekli. Mümkünse verilerimi kaybetmek istemiyorum, gerçi hali hazırda kayboldu mu onu da bilmemekteyim. Ayrıca telefon yurtdışı ve telefoncuda IMEI atılmış bir cihaz, bu da sıkıntı yaratır mı? Şimdiden teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
imei atılmış cihaz ise bu işe girmeyecektiniz açılmazki o cihaz. Fastboot rom atın. inşallah orjinal imeilerle açılır o zaman işiniz kolay diğer türlü yazılımsal tamir gerekli.

Üst Alt