Soru Redmi note 11 pro pil performansı

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Öncelikle merhaba.

Üç günlük redmi note 11 pro kullanıcısıyım. Telefon performans olarak çok iyi fakat şarj olarak hiç memnun etmedi beni.

Eski telefonum oppo A9 2020 iki senelik telefonun batarya performansı bundan daha iyi.

Yeni telefon olduğu için custom rom kurup kurmama arasında kararsız kaldım.

Var mı bir öneriniz?

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Öncelikle merhaba.

Üç günlük redmi note 11 pro kullanıcısıyım. Telefon performans olarak çok iyi fakat şarj olarak hiç memnun etmedi beni.

Eski telefonum oppo A9 2020 iki senelik telefonun batarya performansı bundan daha iyi.

Yeni telefon olduğu için custom rom kurup kurmama arasında kararsız kaldım.

Var mı bir öneriniz?
Yardımcı olacak kimse yok mu?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yeni bir cihaz olduğu için ilk bir kaç kullanımda hatta ilk bir kaç hafta bataryanın tam performansına ulaşması için zaman tanımanız gerekir. Üç günde romun batarya performansı hakkında karar vermek bile uygun olmayacaktır ki sizin cihazınız da yeni. Biraz zaman tanımanızı tavsiye ederim.

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Dört aydır kullanıyorum. Beni de memnun etmedi. Eski cihazım Redmi Note 5 ne güzeldi halbuki. Redmi Note 11 evvela rezalet kamerası sonra batarya performansı ile hayal kırıklığı oldu. Eski cihazın yazılım desteğinin erken bitmesi marka hakkında kafamda soru işaretlerine sebep olmuştu. Redmi Note 11 ile artık güvenimi yitirdim diyebilirim. Daha üst seviye cihazlarda da daha yüksek fiyat polikası benimsedikleri için markanın cazibesi kalmadı. Maddi imkanım el verirse bu seferki cihazı tamirci yüzü görmeden daha çabuk elden çıkaracağım.

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
Yeni bir cihaz olduğu için ilk bir kaç kullanımda hatta ilk bir kaç hafta bataryanın tam performansına ulaşması için zaman tanımanız gerekir. Üç günde romun batarya performansı hakkında karar vermek bile uygun olmayacaktır ki sizin cihazınız da yeni. Biraz zaman tanımanızı tavsiye ederim.
Tamamdır hocam teşekkürler. O zaman bir iki hafta sabredip bir değişiklik olacak mı bakayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dört aydır kullanıyorum. Beni de memnun etmedi. Eski cihazım Redmi Note 5 ne güzeldi halbuki. Redmi Note 11 evvela rezalet kamerası sonra batarya performansı ile hayal kırıklığı oldu. Eski cihazın yazılım desteğinin erken bitmesi marka hakkında kafamda soru işaretlerine sebep olmuştu. Redmi Note 11 ile artık güvenimi yitirdim diyebilirim. Daha üst seviye cihazlarda da daha yüksek fiyat polikası benimsedikleri için markanın cazibesi kalmadı. Maddi imkanım el verirse bu seferki cihazı tamirci yüzü görmeden daha çabuk elden çıkaracağım.
Benim de ikinci telefonum bu. Bi kaç yerde okumuştum batarya sorunu olduğunu ama pek inanmamıştım. Bi deneyip göreyim dedim. Demez olaydım 😅 cantara ustanın dediği gibi bir iki hafta sabredip deneyeceğim. Düzelirse iyi, düzelmezse hemen iyi bir fiyata elden çıkarmaya çalışacağım.

mfa5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mİ5s-RNote8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
120 hz kullanıyorsanız ortalama 6 saat ekran süresi verir normal bir durum.60 hzde 8-9 saat ekran süresini bu cihazlarda unutun. eğer bu sürenin alyındaysa bilemem

RaDLoFF74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
redmi note 11 p
Konular
4
120 hz kullanıyorsanız ortalama 6 saat ekran süresi verir normal bir durum.60 hzde 8-9 saat ekran süresini bu cihazlarda unutun. eğer bu sürenin alyındaysa bilemem
Ekran süresini nerden öğreniyoruz? Bulamadım bir türlü

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MetinKocabay
Cihazım
Mi 13 T
Meslek
İnsan Sarrafı
Konular
35
Redmi note 10 pro dan geçtim gerçekten çok kötü bir cihaz her yönüyle kesinlikle sıkıntılı bir cihaz

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Dostum bu cihazın 120 hertzi adaptif değil. Yani iPhone gibi verimli değil. Adamlar bu yüzden 67w şarj aleti vermiş ki 15 dakka şarja tak günü kurtar mottosuyla cihazı piyasaya sürmüşler.

Üst Alt