Yardım Redmi Note 11 Pro mui 14.0.5 kumanda + nfc calışmıyor.

climb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fj
Cihazım
Xioami
Konular
1
Herkese Merhaba. Esim Bana dogum günü hediyesi olarak Redmi Note 11 Pro bir cihaz almis. ( Kullanmakta olduğum Note 9 pro 'dan oldukça memnundum oysa )Bilindik ve güvenli oldugunu bildigimiz hemen hepimizin alis-veris yaptığı online satış yapan bir siteden almış. Bütün sayfayı okumadan ürünün global olduğunu anlamak imkansız çünkü, Xioami official magazası ile arasında sadece 200 tl fiyat farkı var. (sonradan yaptığım arastırmaya göre) ürün Distribitör garantili...
Uzatmadan sorunu ve yardimi olabilecekler varsa cözüm yolunu öğrenmek icin paylaşıyorum.
Kullanmaya basladığım hafta mikrofon sorundan dolayı ürün bu distribitör firmaya gitti, işlem gördü. henüz telefonun özelliklerini bile incelemeden servis gördü yani. Sonrasında telefondan soguduğum için kaldirip bir kenara koydum, şimdilerde ihtiyacım oldu ve kulanmaya başladım ancak, En cok kullandiğim özelliği olan nfc'nin çalışmadığını fark ettim. Dün gece de kumandasinin çalişmadığını. bu yazılımsal bir sorun mudur yoksa donanımsal bir problemmidir hiç bilmiyorum. bunların haricinde geri kalan butun donanım ve aksan sorunsuz calışıyor. sizce sorun nedir yada nasil duzeltilir. yardımlarınızı ve yorumlarınızı rica ediyorum..

Üst Alt