Yardım Redmi note 11 pro kamera ve şarj

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13
Telefon Modeli
Redmi note 11 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selamin aleyküm teknosada cihazı inceleyip yurtdışı note 11 pro aldim fakat kamera çamur gibi telefonn sarjda çok ısınıyor ve sarjida cabuk bitiyor sebep ne olabilir yazilim la ilgili midir. simdiden teşekkür ederim

Nighthunter4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf BEGEN
Cihazım
note 11 pro 4g
Konular
8
Selamin aleyküm teknosada cihazı inceleyip yurtdışı note 11 pro aldim fakat kamera çamur gibi telefonn sarjda çok ısınıyor ve sarjida cabuk bitiyor sebep ne olabilir yazilim la ilgili midir. simdiden teşekkür ederim
Hocam kamera hakkında yorumum yok fakat şarj esnasında ısınması hakkında kullandığınız adaptör orijinal mi ve cihazın ilk başlarda pil tüketimi yüksek fakat sonrasında optimize edecektirŞu optimizasyon makalesi okursanız sevinirim bir deneyin işe yarayacağını düşünüyorum bende aynı telefonu kullanıyorum ilk başlarda çok pil tüketiyordu optimizasyondan sonra 120hz de yaklaşık 7-8 saat ekran sürelerini görebiliyor çok rahat bir şekilde

Oyla:

Yasin60

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 9 pro
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kamera hakkında yorumum yok fakat şarj esnasında ısınması hakkında kullandığınız adaptör orijinal mi ve cihazın ilk başlarda pil tüketimi yüksek fakat sonrasında optimize edecektirŞu optimizasyon makalesi okursanız sevinirim bir deneyin işe yarayacağını düşünüyorum bende aynı telefonu kullanıyorum ilk başlarda çok pil tüketiyordu optimizasyondan sonra 120hz de yaklaşık 7-8 saat ekran sürelerini görebiliyor çok rahat bir şekilde
Teşekkürler hocam cevabiniz icin peki bu cihazin replika olma ihtimali varmi kamera bu kadar kötü olmamasi lazimdi çünkü birde guncelleme var yapsam duzelir mi acaba

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Teknosa gibi yerlerde ışıklandırma cok iyi olduğu için kameralar gayet iyi çekim yapabiliyor evde gördüğün görüntüler normaldir bir foto istersen bide bakalım

Oyla:

Nighthunter4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf BEGEN
Cihazım
note 11 pro 4g
Konular
8
Teşekkürler hocam cevabiniz icin peki bu cihazin replika olma ihtimali varmi kamera bu kadar kötü olmamasi lazimdi çünkü birde guncelleme var yapsam duzelir mi acaba
Ben cihaza gelen bütün güncellemeleri yaptım şu an android 12 ve miui 13.0.4 var telefonumda ışıklandırma iyiyse fotoğrafları gayet iyi çektiğini düşünüyorum arkadaşlarımla kampa gittik mesela orda birsürü fotoğraf çektim ve hepsini baya baya beğendiler sosyal medyada falan paylaştılar ama gece çekimleri için aynısını söyleyemem maalesef eğer isterseniz örnek olması bakımından birkaç fotoğraf paylaşabilirim

Oyla:
Üst Alt