Soru Redmi Note 11 pro Dokunmatik Sorunu

criysler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13.0.5
Telefon Modeli
Redmi Note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar note 11 pro 5g olmayan modele sahibim ve dokunmatik sorunu yaşıyorum. Touchscreen ufak dokunuşları sağlıklı algılamıyor, aşağı gitmesi gerekirken yukarı atıyor vs. Bu problemi yaşamamak için kaydırmaları parmağı bastırıp çekmeden yapmak gerekiyor. Zannediyorum kullanılan malzeme kalitesiyle alakalı bir durum. 5 yıllık huawei telefonumun bu konuda çok daha iyi olması can sıkıcı. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

https://forum.miuiturkiye.net/javascript:void(0)

criysler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Değil hocam amazon TR'den aldım

Oyla:

XiaoMiraç

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Miraç
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Benim de aynı cihaz var yurtdışı cihazı, emin olmak için şuanda denedim baya ama hiç bende öyle bir durum olmadı. Güncellemeler kapalı bu arada ilk sürümüyle kullanıyorum, belki MIUI sürümünden kaynaklı bir hata olabilir.

Oyla:

burcuiyis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burcu
Cihazım
Note 11 pro
Konular
0
Bende aynı cihazdan var 4 gün oldu alalı aynı problemi yaşıyorum bire bir cok can sıkıcı aldığım yere götürdüm servis buna bakmaz geçmiş olsun dediler umarım yeni bi güncelleme ile düzelir bence xiaomi ye bildirmeliyz bu sorunu

Oyla:

criysler

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı cihazdan var 4 gün oldu alalı aynı problemi yaşıyorum bire bir cok can sıkıcı aldığım yere götürdüm servis buna bakmaz geçmiş olsun dediler umarım yeni bi güncelleme ile düzelir bence xiaomi ye bildirmeliyz bu sorunu
Umarım yazılımsal bir sorundur ve güncelleme ile düzelir. Yoksa fazlasıyla sinir bozucu. Eğer donanımdan kaynaklı ise servisin bakmaması kabul edilemez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim de aynı cihaz var yurtdışı cihazı, emin olmak için şuanda denedim baya ama hiç bende öyle bir durum olmadı. Güncellemeler kapalı bu arada ilk sürümüyle kullanıyorum, belki MIUI sürümünden kaynaklı bir hata olabilir.
Hocam aslında 5 dakikalık bir kullanımda fark edilemeyebilir (ki servis elemanları bu sürede hemen problem yok diyip baştan savabilir) ama uzun vadede mutlaka anlaşılıyor. Telefon bir süredir sizdeyse aynı problemi yaşamıyorsunuz demek ki. Fabrika sürümüne dönmek çözüm olabilir o halde.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt