Yardım Redmi Note 11 Pro Bozuk Ses Sorunu

İsmetMentese55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmet Menteş
Cihazım
Red Note 11 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.0.11
Telefon Modeli
Redmi Note 11 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese merhabalar.

03.02.2023'de Samsun'da ki Mİ Store'dan Redmi Note 11 Pro aldım. Cihazı aldıktan yaklaşık 3 hafta sonra video kayıt özelliğini kullandım.

Video kaydında sesler inanılmaz derecede boğuk çıkıyor ve bir o kadar da kötü.

10.03.2023'de Evofone Samsun teknik servisine cihazı verdim. Cihazımın sıfır bir cihaz olduğunu ve herhangi bir şekilde açılmasını istemedim. Arkadaşlar bana yazılım atılacağını söylediler.

Servise verdikten 1 gün sonra cihazı teslim aldım ve aynı şikayet halen daha devam ediyor. Benim gibi bu sorundan muzdarip binlerce insan var. Binlerce şikayet kayıtları var ve karşımızda bizim mağduriyetimizi giderecek insanlar yok. Servis yollarıyla sorunu çözemedim ama hukuki anlamda gereken tüm işlemleri yapacağım. Binlerce liralar verilen bu telefonun karşılığında böyle bir hizmet almak, böyle bir durumla karşı karşıya kalmak, rezilliktir.

Buraya servise verilmeden önce ve verildikten sonraki videoları bırakıyorum.

Servis öncesi video;

Ekli dosyalar

• VID_20230311_132158.mp4
    11,1 MB · Görüntüleme: 1

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Haklısınız hocam rezillik...

Yıllarca kaçak Xiaomi kullanıcıları diğer markalardaki muadillerin yarısı hatta üçte biri fiyatına bu telefonlara sahip olduğumuz için bu tarz şeyleri görmezden gelip bu telefonlara iyidir dedik. Çevremizdekiler de bizi telefondan anlıyor sanıp onlar da iyi demeye başladı. Esasında bizim amaçladığımız fiyatına göre iyi demekti am çok yanlış anlaşıldık... Ama bu tarz saçma salak sorunlar Xiaomi telefonlarda her zaman vardı ve yıllarca da düzeltilmedi. Şimdi diğer markalarla aynı parayı hatta daha fazlasını verip de bunları yaşamak gerçekten rezillik. Şu telefonu 3000 liraya almış olsaydınız gözünüze batmazdı ama aynı paraya Samsung A serisi de var. Çatır çatır kullanılıyor, bu telefonu 3'e katlar, 5'le böler, içinden de geçer. Bir de seneye güncelleme sorunu da çıkacak elinizdeki alet çöp olacak. Yazık, gerçekten de rezillik...

Oyla:
Üst Alt