Soru Redmi Note 11 Pro+ 5G Sorunları Hk

cankaymaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi band 4
Konular
2
Merhaba,

Benim birkaç sorum var;

1) Ben 2 ay kadar önce Redmi Note 11 Pro+ 5g 8gbram / 128gbrom (MIUI GLOBAL 13.0.1 sürümü SKTTRXM) modelini aldım ve sorunsuz kullanıyordum. Fakat 2 hafta kadar önce, arabama bluetooth ile bağlanıp rahatça müzik dinlerken ve konuşma yapabilirken, şuan sadece konuşma yapabiliyorum. Müziği aktarmıyor. Başka bluetooth haporlörde denedim yine aynı problem var. Aşağıda denediklerimi yazdım.
  • Arabadaki tüm bluetooth bağlantılarını sildim
  • Telefondaki tüm bluetooth bağlantılarını sildim
  • Telefonda ağ sıfırlama işlemi yaptım
  • Bluetooth ayarları içerisinde Medya aktarımının açık olduğunu kontrol ettim
  • Bluetooth paylaşımlı konum internet gibi özelliklerin etkileyebileceğini okumuştum kapatıp denedim, yine olmadı
Bunlar dışında bir öneriniz varsa denemek isterim. Durduk yere arada bir güncelleme uygulama yüklemesi oldumu hatırlamıyorum, ama spotify'dan youtubedan vs müzik dinletmiyor.

2) Şuan MIUI sürüsü GLOBAL 13.0.1 SKTTRXM, bu sürümü geç güncellenmesi gibi bir durum var mıdır. MIUI sürümlerinin bazılarında geç güncelleniyor gibi bir kaç yorum okudum forumda, bilgisi olan varsa paylaşabilir mi.

MattCapaldi9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Note 11 Pro+ 5G
Konular
2
Çözüm bulabildiniz mi? ben de aynı sorunu yaşıyorum. Format atmak sorunu 1-2 hafta çözüyor sonra tekrardan aynısı oluyor.

cankaymaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CAN
Cihazım
Mi band 4
Konular
2
Çözüm bulabildiniz mi? ben de aynı sorunu yaşıyorum. Format atmak sorunu 1-2 hafta çözüyor sonra tekrardan aynısı oluyor.

Hard reset attım. Sonra kurdum tekrar ve 2 tane Bluetooth güncellemesi geldi Bluetooth ayarları kısmında şimdilik sorun düzeldi.

Fakat zamanla tekrar olacak mı bilemiyorum. Deneyip göreceğiz. Bence sizde mi community tarafına konu açın bende oraya yazdım. yazılımsal bir konu yeni güncelleme ile düzelecektir diye düşünüyorum

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Merhaba,

Benim birkaç sorum var;

1) Ben 2 ay kadar önce Redmi Note 11 Pro+ 5g 8gbram / 128gbrom (MIUI GLOBAL 13.0.1 sürümü SKTTRXM) modelini aldım ve sorunsuz kullanıyordum. Fakat 2 hafta kadar önce, arabama bluetooth ile bağlanıp rahatça müzik dinlerken ve konuşma yapabilirken, şuan sadece konuşma yapabiliyorum. Müziği aktarmıyor. Başka bluetooth haporlörde denedim yine aynı problem var. Aşağıda denediklerimi yazdım.
  • Arabadaki tüm bluetooth bağlantılarını sildim
  • Telefondaki tüm bluetooth bağlantılarını sildim
  • Telefonda ağ sıfırlama işlemi yaptım
  • Bluetooth ayarları içerisinde Medya aktarımının açık olduğunu kontrol ettim
  • Bluetooth paylaşımlı konum internet gibi özelliklerin etkileyebileceğini okumuştum kapatıp denedim, yine olmadı
Bunlar dışında bir öneriniz varsa denemek isterim. Durduk yere arada bir güncelleme uygulama yüklemesi oldumu hatırlamıyorum, ama spotify'dan youtubedan vs müzik dinletmiyor.

2) Şuan MIUI sürüsü GLOBAL 13.0.1 SKTTRXM, bu sürümü geç güncellenmesi gibi bir durum var mıdır. MIUI sürümlerinin bazılarında geç güncelleniyor gibi bir kaç yorum okudum forumda, bilgisi olan varsa paylaşabilir mi.
Telefondan memnun musun.Satın almayı düşünüyorum bana anlatır mısın baştan sona öğrenciyim.

Üst Alt