Rehber Redmi Note 11 Pro 4G MTK işlemcili cihazların kulaklık ses seviyesini yükseltme

Marcolomboss

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Kurye
Konular
18
İşlemler sonucunda oluşabileceklerden Forumumuz veya yöneticiler sorumlu değildir.

1 - Geliştirici Seçeneklerini Açın
(Ayarlar->Telefon Hakkında-> MIUI Sürüm yazan yere 5-6 kere dokunuyoruz aşağıda artık bir geliştiricisiniz ibaresi gelecektir,yazı gelince tamamdır)
2 - Arama ekranına gelip *#*#3646633#*#* yazıyoruz ve karşımıza Engineer Mode geliyor.
3- Menü geldiğinde sağa doğru 2 defa kaydırarak Hardware Testing kısmına geliyoruz.
4- Gelen kısımda sırasıyla Audio -> Volume -> Audio Playback menüsüne giriş yapıyoruz.
5- Şimdi burada ilk kutudaki seçenek default, 2.kutudaki seçenek System, 3.Kutudaki seçenek 3/4-pole headset olacak şekilde ayarlıyoruz.
6- Daha sonra Headset PGA değeri sizde default yani 124 olarak görünecektir.
Maximum izin verilen değer 160'tır.Ben 160 olarak ayarladım siz kendinize göre değiştirebilirsiniz.
7- Değeri girdikten sonra başka bir sayı ve ayara dokunmadan aşağıdaki SET butonuna dokunuyoruz ve işlem tamam.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
İşlemler sonucunda oluşabileceklerden Forumumuz veya yöneticiler sorumlu değildir.

1 - Geliştirici Seçeneklerini Açın
(Ayarlar->Telefon Hakkında-> MIUI Sürüm yazan yere 5-6 kere dokunuyoruz aşağıda artık bir geliştiricisiniz ibaresi gelecektir,yazı gelince tamamdır)
2 - Arama ekranına gelip *#*#3646633#*#* yazıyoruz ve karşımıza Engineer Mode geliyor.
3- Menü geldiğinde sağa doğru 2 defa kaydırarak Hardware Testing kısmına geliyoruz.
4- Gelen kısımda sırasıyla Audio -> Volume -> Audio Playback menüsüne giriş yapıyoruz.
5- Şimdi burada ilk kutudaki seçenek default, 2.kutudaki seçenek System, 3.Kutudaki seçenek 3/4-pole headset olacak şekilde ayarlıyoruz.
6- Daha sonra Headset PGA değeri sizde default yani 124 olarak görünecektir.
Maximum izin verilen değer 160'tır.Ben 160 olarak ayarladım siz kendinize göre değiştirebilirsiniz.
7- Değeri girdikten sonra başka bir sayı ve ayara dokunmadan aşağıdaki SET butonuna dokunuyoruz ve işlem tamam.
Elinize sağlık hocam.

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
28
Hocam efsanesin Redmi not 13 pro+ var elimde baktım 130 larda bir rakam yazıyor.Yazdıklarınızı yaptım 160 olarak ayarladım daha yüksek ses alıyorum.Teşekkür ederim.

Üst Alt