Çözüldü Redmi note 11 donuyor ve reset atmak zorunda kalıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhamme.t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 11
Konular
1
Oyun oynarken ör(Car parking Multi player ,standoff2 ) ilk drop giriyor ve sonra cihaz donuyor . Telefonu resetlemem gerekiyor . Ayrıca standof oynarken drop girdi sonra oyun kapandı ve arayüz başlatma animasyonu geldi ve duvarkağıdım da stok duvar kağıdına döndü . Ne sıkıntısı var cihazın anlamadım

omerk5469

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Aynı sorun bende de var. İnternette bulduğum çözüm yöntemlerini denedim, telefonu sıfırladım, son güncellemeyi tekrar yükledim hiçbiri çözüm olmadı. Orjinal romu flashlasam düzelir diye düşünüyorum ancak cihaz garantiden çıkmasın diye yapamıyorum. Mecbur MIUI 14 güncellemesini bekliyorum ben artık ne zaman gelecekse. Başka çözüm yöntemi bilen varsa ben de bilmek isterim.

muhamme.t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 11
Konular
1
Donanımsal bir sorun sandım ama değil o zaman

OğulcanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi 11
Konular
5
Bende de aynı durum var.Güncelleme dışında yapılacak bir şey yok gibi duruyor

OğulcanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi 11
Konular
5
Daha cuma günü geldi güncelleme fakat durum aynı . Değişen bir şey yok
Bende bir değişiklik görmedim.Genelde benim gözlemlerime dayalı ekran hz oranını 90 çekip oyuna girince donma yapıyor

omerk5469

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
3
Geçen gün hafıza kartımla ilgili bir sıkıntı yaşadım. Hafıza kartının içindeki dosyalar gözükmüyordu. Çıkarıp tekrar takayım dedim. Çıkarınca yaşadığım sorunların (donma, kasma, çökme, kamera uygulamasından fotoğraf silememe vs.) düzeldiğini fark ettim. Hafıza kartını tekrar takınca bu sorunlar devam etti. Şuan hafıza kartını çıkardım sorunsuz kullanıyorum. Olay yazılımsal mı yoksa benim hafıza kartım mı arızalıydı bilmiyorum. Hafıza kartını başka telefonda denemedim henüz ama siz de hafıza kartınızı kontrol edin isterseniz. Ben şans eseri bu şekilde çözebildim sorunu.

OğulcanD muhamme.t

mrfalcon253

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
2
Geçen gün hafıza kartımla ilgili bir sıkıntı yaşadım. Hafıza kartının içindeki dosyalar gözükmüyordu. Çıkarıp tekrar takayım dedim. Çıkarınca yaşadığım sorunların (donma, kasma, çökme, kamera uygulamasından fotoğraf silememe vs.) düzeldiğini fark ettim. Hafıza kartını tekrar takınca bu sorunlar devam etti. Şuan hafıza kartını çıkardım sorunsuz kullanıyorum. Olay yazılımsal mı yoksa benim hafıza kartım mı arızalıydı bilmiyorum. Hafıza kartını başka telefonda denemedim henüz ama siz de hafıza kartınızı kontrol edin isterseniz. Ben şans eseri bu şekilde çözebildim sorunu.

OğulcanD muhamme.t
çok ilginç . ben de aynı sorunu yaşıyorum hemen deneyip konuya yazacağım.

muhamme.t

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 11
Konular
1
Arkadaşlar sorun çözüldü. Son gelen Miui 14 güncellemesi ile artık cihaz donmadan oyun oynatabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt