Çözüldü Redmi Note 11 Bootloader

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Stable 13.0.4
Telefon Modeli
Redmi Note 11 spes
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar hocalarım redmi note 11 (spes) aldım 1 hafta önce bootloader kilidi açmak istiyorum geliştirici ayarlarından hesap ekle dedim hesaba bağlandı dedi birkaç sorum olacak

1- Cihaz yurt içi imeisi uçarmı
2- Bootloader bekleme süresi ne kadar
3- Bootloader açmaya hazır olup olmadığına bakabileceğim bir yer varmı

şimdiden teşekkürler.

Çözüm
bootloader kilit açılması pc den başvuru yaparsanız unlock programıyla genelde 1 hafta telefon üstünden yaparsanız 15 gün sonra pc yardımıyla açabilirsiniz
yurt içi oldugu için imei uçmaz ama rom yükleyecem vs derseniz twrp yüklemişken bir efs yedegi alıp pc de bulutta bir yerde saklarsanız ne olur ne olmaz dursun imei giderse o yedekle geri yüklersiniz hiç sorun olmaz
mi unlock tool "Mi Unlock Tool v6.5.406.31 – Xiaomi Tools" bu programla kaç saat gün vs kaldıgını görebilirsiniz son saniyeye kadar beklemeyin çünkü işlemleri yaptıgınızda birden bootloader açılır ve verileriniz silinebilir

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
bootloader kilit açılması pc den başvuru yaparsanız unlock programıyla genelde 1 hafta telefon üstünden yaparsanız 15 gün sonra pc yardımıyla açabilirsiniz
yurt içi oldugu için imei uçmaz ama rom yükleyecem vs derseniz twrp yüklemişken bir efs yedegi alıp pc de bulutta bir yerde saklarsanız ne olur ne olmaz dursun imei giderse o yedekle geri yüklersiniz hiç sorun olmaz
mi unlock tool "Mi Unlock Tool v6.5.406.31 – Xiaomi Tools" bu programla kaç saat gün vs kaldıgını görebilirsiniz son saniyeye kadar beklemeyin çünkü işlemleri yaptıgınızda birden bootloader açılır ve verileriniz silinebilir

Oyla: Çözüm

Zeulty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Öğrenci
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
165 saat diyor hocam 15 gün nerden çıktı acaba sormamın sakıncası varmıdır

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
165 saat diyor hocam 15 gün nerden çıktı acaba sormamın sakıncası varmıdır
165 saat normal hiç pc ye baglamadan programdan denemeden telefon üstünden başvuru yaparsanız 165 sonra programa baglayıp açmayı denerseniz halen sizi 1 hafta daha bekletir ama şimdi siz programdan da denediğiniz için sizi 1 haftaya düşürdü garip gelebilir ama işleyişi bu şekilde "bazen telefon üstünden başvuru yapınca 1 hafta verdiğide oluyor"

Oyla:
Üst Alt