Rehber Redmi Note 11 5G (evergo) TWRP Recovery Nasıl Kurulur

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
vbmeta dosyası : DOWNLOAD

Xiaomi Redmi Note 11 5G twrp Recovery Nasıl Kurulur:

• İlk önce Geliştirici seçeneklerini etkinleştirin. Bunun için Ayarlar>Telefon hakkında>yazılım sürümüne 5-6 kez dokunun>. Şimdi geri dönün /ek ayarlar/geliştirici seçenekleri ve USB hata ayıklama > AÇ, OEM kilit açma > AÇ.
  • Bilgisayarınıza en son adb fastboot sürücüsünü indirin ve yükleyin (minimal adb & fastboot işinizi görecektir.)
  • İndirilen recovery.img ve vbmeta.img'yi platform aracı klasöründe çıkarın
  • Telefonu kapatın, Şimdi güç ve ses kısma tuşuna basın, fastboot logosunu gördüğünüzde usb kablosunu kullanarak bilgisayara bağlayın
  • Komut Penceresini Platform aracı klasöründe açın ve aşağıdaki kodu yazın. AVB'yi devre dışı bırakmak için aşağıdaki kodu gönderin
fastboot flash vbmeta vbmeta.img
fastboot format userdata
  • Flash recovver
fastboot flash recovery recovery.img
fastboot boot recovery.img
bittiğinde, Telefonu açmayın, doğrudan recoverye gidin (Ses+ ve Güç Tuşunu basılı tutarak) & Flash magisk 23.0.zip yükleyin. TWRP kalıcı olacaktır.

TWRP dosyası Redmi Note 11 5G (evergo) TWRP – Xiaomi Tools

muzox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m enes alıcı
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
hocam eline sağlık. bir sorum olacaktı ben cihazıma twrp attım rom gitti. şuan tekrar rom kuracağım. bl açık twrp yüklü. ama cihazımın model kodunu bilmiyorum spes/spesn/evergo vs... kutusunda 220111TY kodu var bu cihazın model kodu hangisidir (spes/spesn vs...)? hangi romu kurmalıyım?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
hocam eline sağlık. bir sorum olacaktı ben cihazıma twrp attım rom gitti. şuan tekrar rom kuracağım. bl açık twrp yüklü. ama cihazımın model kodunu bilmiyorum spes/spesn/evergo vs... kutusunda 220111TY kodu var bu cihazın model kodu hangisidir (spes/spesn vs...)? hangi romu kurmalıyım?
Sonunda n olan hindistan siz normal olanı spes olanı kurun isterseniz

Üst Alt