Yardım Redmi Note 10S Type-C soketi bozuldu

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
18
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.1.1
Telefon Modeli
Redmi Note 10S
Bootloader Kilidi
Açık
Şarja takınca cihazı şarjı bir anlığına görüyor sonra şarj olmayı bırakıyor. Bu telefona orjinal çıkma soket takabilecek bir yer var mıdır ? İstanbul'da ya da şehirdışında kargoyla gönderebileceğimiz güvenilir bir yer arıyorum.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Şarja takınca cihazı şarjı bir anlığına görüyor sonra şarj olmayı bırakıyor. Bu telefona orjinal çıkma soket takabilecek bir yer var mıdır ? İstanbul'da ya da şehirdışında kargoyla gönderebileceğimiz güvenilir bir yer arıyorum.
type c soketler kolay kolay bozulmaz ama diyelim bozuldu sadece soket değişimi 200 lira falan tutar " " bu sarj borduyla beraber hali bunu telefonun içine sadece takabilecek tüm tamirciler sorunsuz halleder bunu

Oyla:

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
type c soketler kolay kolay bozulmaz ama diyelim bozuldu sadece soket değişimi 200 lira falan tutar " " bu sarj borduyla beraber hali bunu telefonun içine sadece takabilecek tüm tamirciler sorunsuz halleder bunu
200 liraya satılanlar yan sanayi ürünler, bundan daha beter olacağını düşündüğüm için ikinci el orjinal çıkma dedim hocam.

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
200 liraya satılanlar yan sanayi ürünler, bundan daha beter olacağını düşündüğüm için ikinci el orjinal çıkma dedim hocam.
hocam 2 yan sanayi dediginiz bu ürünlerden çoook taktım sorun çıkarmaz ama siz bilirsiniz orjinal takıntınız varsa neden olmasın

Oyla:

tobisto

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi