Yardım Redmi note 10s telefonum bozuldumu

Muhammet5731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stable 13.0.16.0
Telefon Modeli
Redmi note 10s
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi note 10s 6/128 lik versiyonunu alalı altı ay oldu başlarda bı sıkıntı yoktu ama son 3 aydır telefonum aşırı derecede ısınmaya basladı özellikle kamera bölgesi ısınıyor 10 dk sosyal medya kullanımında 37-40 derece arası bı ısınma oluyor telefonuma fiziksel bir hasar geldiğini sanmıyorum çok dikkatli kullandım sadece birkaç defa elimden halı zemine düştü bunun zarar vermemesi lazımdır heralde ve az önce farkettim telefonumu sallayınca kamera bölgesinden bı ses geliyor içerde birşey sallanıyor sanki sizce ne yapmalıyım sorun nedir garantiye göndermelimiyim arkadaşlarım garantinin güvenilir olmadığını daha beter edip geri göndereceklerini söylediler tamirciye götürsem tahmini ne kadar tutar şey de olabilir bu sorunu telefonu MIUI 13 guncelledikten bir süre sonra yasamaya başladım onunla alakalı olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
Son 3 ay olduğunu kendiniz söylüyorsunuz. Malum yaz ayları, Instagramda 10 dakika dolaştıktan sonra bile bu sıcakta cihazlar ısınıyor.
Thermal Monitor uygulamasını indirin kontrol sağlayın.
Benim cihaz şuan boşta 37°C sıcaklıkta.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Bende hem note 10 pro hem de note 10s var. Siz note 10 pro'yu görün deli gibi ısınıyor. Bu mevsimde normaldir ısınması. Kamera falan açınca sıcaklık uyarısı bile verir. İphonelar bile veriyor o uyarıyı.

Oyla:

Muhammet5731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolun hocam rahatlattınız beni maddi durumum fazla iyi değil bu telefonu alana kadar çok zorlandım korkuyorum o yüzden bozulsa ne yaparım diye hepinize teşekkürlerimi sunuyorum

Oyla:

Muhammet5731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Hocama ek olarak kamera kısmından gelen ses normal, lenslerin hareket sesleri onlar, her hangi bir sorun yoktur, rahat olun.
Hocam peki bı sorum daha olacak telefonumun özeklikle kamera kısmı ısınıyor bu normal midir alt tarafta nerdeyse hiç ısınma yok ama yukarısı yanıyor

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Hocam peki bı sorum daha olacak telefonumun özeklikle kamera kısmı ısınıyor bu normal midir alt tarafta nerdeyse hiç ısınma yok ama yukarısı yanıyor
O bölgede işlemci var. Altta batarya ve flex kablolar var onların ısınması zor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orası işlemcinin olduğu bölge ondan ısınır. Altta batarya ve flex ler var oranın ısınması için pek bir Sebeb yok.

Son düzenleme:
Oyla:

Muhammet5731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3

Orası işlemcinin olduğu bölge ondan ısınır. Altta batarya ve flex ler var oranın ısınması için pek bir Sebeb yok.
Anladım hocam sağolun

Oyla:

Muhammet5731

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3

Hocam bı sorum daha olacak telefonum şuan MIUI 13 te ve MIUI 14 e güncelleyemiyorum güncellemeleri kontrol et butonuna tıkladığınımda uygun güncelleme yok diyor halbuki telefonumun bu güncellemeyi almış olması lazım aynı telefonu kullanan diğer arkadaşlarım MIUI 14 geçtiler ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-08-00-26-43-003_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-09-08-00-26-43-003_com.android.updater.jpg
    151,5 KB · Görüntüleme: 2
Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Hocam bı sorum daha olacak telefonum şuan MIUI 13 te ve MIUI 14 e güncelleyemiyorum güncellemeleri kontrol et butonuna tıkladığınımda uygun güncelleme yok diyor halbuki telefonumun bu güncellemeyi almış olması lazım aynı telefonu kullanan diğer arkadaşlarım MIUI 14 geçtiler ne yapabilirim
Boot kilidini açıp Manuel olarak yükleyin. Ben twrp den yüklüyorum ama fastboot da yükleyebilirsiniz. Youtube da videolar var oraya bakın.

Oyla:
Üst Alt