Rom REDMİ NOTE 10S Secret ve Rosemary arasında ne gibi fark var?

orhanozturk1993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Şuan bende XİAOMİ REDMİ NOTE 10S (M2101K7BG) var. CPU-Z uygulamasında board secret yazıyor.Mi firm sitesinde secret yok sadece rosemary var..Bu rosemary fastboot romu telefonuma kurarsam sorun olur ayrıntılı bi şekilde anlayan biri yardımcı olurmu?.Redmi Note 10S lerde hangi romda arama ses kaydı var..TEŞEKKÜRLER.

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
25
Şuan bende XİAOMİ REDMİ NOTE 10S (M2101K7BG) var. CPU-Z uygulamasında board secret yazıyor.Mi firm sitesinde secret yok sadece rosemary var..Bu rosemary fastboot romu telefonuma kurarsam sorun olur ayrıntılı bi şekilde anlayan biri yardımcı olurmu?.Redmi Note 10S lerde hangi romda arama ses kaydı var..TEŞEKKÜRLER.
Adb komutu ile bakın hocam modelle %90 rosemary'dir arama ses kaydetme vs Endonezya romunda var

orhanozturk1993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Adb komutu ile bakın hocam modelle %90 rosemary'dir arama ses kaydetme vs Endonezya romunda var
Hocam anlamadığım bi konu var ben HALABTECH sitesinden fastboot romu buldum SECRET olarak tıklıyorum ama klasörü açarken Rosemary olarak yazıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şu siteden indirdim..Kafam karıştı

Ekli dosyalar

• Rosemary.jpg
    Rosemary.jpg
    119,9 KB · Görüntüleme: 86
  • Adsız herif.jpg
    Adsız herif.jpg
    247,1 KB · Görüntüleme: 90

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
100
Bende de öyle yazıyor. Rosemary olanları kuruyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

orhanozturk1993

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Bende de öyle yazıyor. Rosemary olanları kuruyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Reis ben şebeke için yazilim attim..Endonezya romu ve arama kaydı ozellii olduğu içinde..Vodafone mobil hat kullaniyom Şebeke bizim burda hiz testi yapiyom..0.600 kb cekiyoo..Genelmi sorun var yoksa yazilimla mi..Peki rosemary ve secret arasinda uygulama program gibi fark varmi??

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
100
Reis ben şebeke için yazilim attim..Endonezya romu ve arama kaydı ozellii olduğu içinde..Vodafone mobil hat kullaniyom Şebeke bizim burda hiz testi yapiyom..0.600 kb cekiyoo..Genelmi sorun var yoksa yazilimla mi..Peki rosemary ve secret arasinda uygulama program gibi fark varmi??
Ben secret olan yazılımı hiç denemedim. Sebeken 4,5 g çekiyorsa bölgesel operatör sorunu vardır. MTK işlemciler, IMEI islemlerinde snapdragon gibi band 20yi kapatmaz. Yazılımsal olarak secret yada rosemary aynıdır. Sen yine de rosemary kur.

exatonix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Exa
Cihazım
RDM Note 6 Pro
Meslek
Öğretmen,Şair
Konular
0
Hocam anlamadığım bi konu var ben HALABTECH sitesinden fastboot romu buldum SECRET olarak tıklıyorum ama klasörü açarken Rosemary olarak yazıyor.

Şu siteden indirdim..Kafam karıştı
ikisi de aynı cihaz

fark yok aynı .ayrıca belirtildiği gibi değil .yani band 20 açık ama Engineer modunda kapatabilirsin

Adh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adnan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
14
Hocam başka sorunu var mı bu ROM'un?

Üst Alt