MIUI 13 Redmi Note 10S Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKLIDXM İndirme Bağlantıları

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam dediğim gibi satıcı garanti verirse sıkıntı olmaz. Ben 10S cihaza twrp yükleyip nvdata nvram ( efs yedek ) aldım. IMEI uçunca twrp den flasladım normale döndü rom atınca tekrar gitti.Repair yapılan yere götürsem yine uçacak mecbur kendim tamir ettim rom yüklemede sıkıntı çıkmadı.Duyduğum kadarıyla tek IMEI varsa ayarlardan bakabilirsiniz sıkıntı olmuyormuş. Sıkıntı çift olanda tabi kendiniz bilirsiniz.Ama bu cihaz bana bayağı tecrübe kazandırdı boza boza öğrendim.Bu cihaz kolay kolay ölmüyor biraz tecrübeniz varsa

toprakadam

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
abdulakturk
Cihazım
mi9tpro
Konular
5
tecrübe yok hocam tek hat kayıtlı mı flasla 1 kac defa yukledim poco f2ucmadı ama bunda söylenti var endonezya rom a gecmek istiyor

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
tecrübe yok hocam tek hat kayıtlı mı flasla 1 kac defa yukledim poco f2ucmadı ama bunda söylenti var endonezya rom a gecmek istiyor
Hocam siz bilirsiniz.Anladığım kadarıyla satıcı garanti veremiyor.Azda değil işleme 150-200 TL para istiyorlar.Sırf ben bu işi çözmek için çocuğun bilgisayarın anakartını işlemcisini ramı Windows 10 a yükselttim 400 TL'ye mal oldu çokta güzel oldu.

danceflare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi 10s
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKLIDXM​

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1:1:OTA Rom indirme bağlantısı

2:Recovery Rom indirme bağlantısı

3:Fastboot Rom indirme bağlantısı
merhaba hocam.cıhazım bı kacgun once kendı kendıne çökme yaşadi.cihazıma hem global hem ındıa rom yukledım yınede düzelmedi sorun neyden olabilir.yurtdısı cıhaz bu arada.son olarak bu romu yuklucem faydasını gorurmuyum

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
excalabur hocam note 10s için kendi indonesia 12.5.8 romumun modem dosyasını nerden bulabilirim acaba yardımcı olur musunuz

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Son düzenleme:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Buyur Buradan İndirebilirsin

maui metada imei yazmak için bu işe yarar mı hocam bir de konu hakkında bilgi verir misiniz biraz kolay bir işlem mi acaba

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
maui metada imei yazmak için bu işe yarar mı hocam bir de konu hakkında bilgi verir misiniz biraz kolay bir işlem mi acaba
İşe Yaramaz İstediğin için modem dosyasını verdim.maui metadan kullanıldığını ilk senden duyuyorum modemle alakası yok
Kolay işlem değil bilmiyorsan telefonu açılmaz hale getirirsin.

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
İşe Yaramaz İstediğin için modem dosyasını verdim.maui metadan kullanıldığını ilk senden duyuyorum modemle alakası yok
Kolay işlem değil bilmiyorsan telefonu açılmaz hale getirirsin.
yaptım hocam modem metadan yazdım imeiyi😀😀

Üst Alt