Çözüldü Redmi note 10 pro yazılım

emrebalyemez18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi 10 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5
Telefon Modeli
Redmi Note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, Redmi note 10 pro cihaza gelen yazılımı cihaz içinden güncellemek istediğimde twrp kısmı açıldı sonra, bir sürükleme yeri çıktı, sürükleyerek geçeceğimi düşündüm yaptım ve birşeyler oldu. Telefon şuan kendini kapatıp main menü ekranına getiriyor. Mi flash tool ile fastboot yüklemeyi denedim ama o da olmuyor. Cihaz tam açılır gibi oluyor ve yükleniyor çemberi çıkıp kapanıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konularda acemi sayılırım.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Sıfırdan fastboot rom kurmanız lazım

Oyla: Çözüm

emrebalyemez18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi 10 lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıfırdan fastboot rom kurmanız lazım
Arkadaş bana inanılmaz yardımcı oldu. Ben istanbul'da oturuyorum ve burada tanıdığım bildiğim diye verdiğim telefoncu telefonu yapamadı. Bu kardeşim beni hiç tanımamasına rağmen ücret talep etmeden uzaktan elinden geldiğince destek olmaya çalıştı, baktı olmuyor, İstanbul'da zaten işim vardı diyerek İstanbul'a gelmeye kalktı. Fakat o sırada bazı benden kaynaklı problemler sebebiyle buluşamadık. 2 gün sonra ben gebzeye gittim. Beni çok iyi karşıladı,İstanbul'da yapılamayan cihazı özel bir yöntem ile yaptı. Çok efendi ve dürüst bir kardeşimiz. Her türlü referansım kendisine. Tekrardan tüm forum önünde teşekkür ederim. Mesaj için çok geç kaldım. (Sağlık personeliyim ve geceli gündüzlü nöbet tutuyoruz. Bu sebeple mesajda geç kaldım. )

Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Rica ederim forum bunun için var yardımlaşma ve dayanışma için ben teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt