Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
Mi 10 5G
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Redmi Note 10 Pro
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun. Minimal Adb & Fastboot kurun
3. Telefonu fastboot moda alın.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
5. TWRP dosyasını indirin zip içinden çıkarıp kurduğunuz minimal adb & fsatboot klasörüne atın.
6. Minimal Adb açın. "fastboot flash recovery twpr_dosyasının_adı.img" olarak yükleyin. "fastboot boot twpr_dosyasının_adı.img" twrp menüsünü açın.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

9. Kolay gelsin.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.5.1.v2
Dosya şifresi çözme sorunu giderilmiş sürümdür.
İndirme Bağlantısı : Redmi Note 10 Pro (Sweet) TWRP – Xiaomi Tools
Şifre: miuiturkiye.net
eline sağlık

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
Benim telefonda twrp de dokunmatik çalışmıyor fare ile yüklüyorum onu nasıl halledebiliriz
twrp yükledikten sonra ekran dokunmatiği çalışmaması benim telefonumda da oldu, hatta orange fox ve bitckblack recovery yüklediğimde de aynı sorun devam etti. otg dönüştürcüden fare taktım böyle işlemleri yaptım o zamanda custom rom yükledikten sonra telf açıldı açılan telf ekranı yine çalışmamaya başladı tek çare miui rom yüklemek oldu. biraz araştırınca da bu sorunun bazı telefonların ekranarının farklı olması neden oluyormuş ve bir çözümü şu an yokmuş. daha fazla bilgisi ve çözüm yolu bilen varsa bizleri aydınlatırsa sevinirim. saygılarımla.

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
twrp yükledikten sonra ekran dokunmatiği çalışmaması benim telefonumda da oldu, hatta orange fox ve bitckblack recovery yüklediğimde de aynı sorun devam etti. otg dönüştürcüden fare taktım böyle işlemleri yaptım o zamanda custom rom yükledikten sonra telf açıldı açılan telf ekranı yine çalışmamaya başladı tek çare miui rom yüklemek oldu. biraz araştırınca da bu sorunun bazı telefonların ekranarının farklı olması neden oluyormuş ve bir çözümü şu an yokmuş. daha fazla bilgisi ve çözüm yolu bilen varsa bizleri aydınlatırsa sevinirim. saygılarımla.
En üstte olan miui yazanı indir R11.1-3 orange fox u indir. Dokunmatik çalışıyor onda.

nazimozer53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nazım özer
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
1
En üstte olan miui yazanı indir R11.1-3 orange fox u indir. Dokunmatik çalışıyor onda.

adamlar tartışmışlar şu anda bir çözüm yolu bulamamışlar sanmıyorum ama bir deneyeceğim yinede teşekkür ederim. (yani böyle bir sorun yaşadınız ve önerdiğiniz orange fox recovery ile çözüldüyse ne ala ama sorun daha büyük gibi geliyor)

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
adamlar tartışmışlar şu anda bir çözüm yolu bulamamışlar sanmıyorum ama bir deneyeceğim yinede teşekkür ederim. (yani böyle bir sorun yaşadınız ve önerdiğiniz orange fox recovery ile çözüldüyse ne ala ama sorun daha büyük gibi geliyor)
Şuan kullanıyorum zaten. Normal official orange fox ve twrp de çalışmıyor dokunmatik. Özellikle 256gb olan Redmi Note 10 pro modelinde bu sorun var. Dediğim şekilde yapın dokunmatik 100% çalışır.

WoLF_FaLCoN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
0
miui 14 android 13 versiyonunda çalışan twrp yada orange fox versiyonu deneyip elnde olan varmı? 3.7.0 ı denedim bootloop da kaldı.
yada android 13 boot.img paylaşabilecek biri varmıdır?

yucsufS1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
note 10 pro
Konular
5
miui 14 android 13 versiyonunda çalışan twrp yada orange fox versiyonu deneyip elnde olan varmı? 3.7.0 ı denedim bootloop da kaldı.
Burdaki işlemle twrp yüklersem telefon bootloop'da kalırmı? bende miui 14 android 13 versiyonundayım

yucsufS1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
note 10 pro
Konular
5
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Recai74

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Lg g3
Konular
34
biri yardım etsin dosyayı içine attım onun ismini img olarak degiştirmem gereklimi birde tam olarak girmem gereken komutu yazarmısınız

Üst Alt