Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
3.5.2 versiyonunun daha kararlı sürümü yayınlandı data şifrelesi olmasa bile 0mb görünme sorunu ve birçok sorun giderildi linki gün içinde eklerim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Size tek bir cevap vericem ve bunu her zaman yapin ilk once romu flashlayin sonra wipe data yapin veri sifresi kaldirma sonra format data yapin tekrar yeni rom icin veri sifreleme sonra magisk kurup yeniden baslatin kesinlikle ise yariyor bende redmi note 10 pro telegram grubundayim burda rom kurarken boyle yapinca hicbir romda sorun yasamiyorsunuz birde son surum twrp cikmis 3.5.2 ama fixlenmis hali onu atcam gun icinde musait degilim suan ve gercekten belki 5 rom degistim sorunsuz boot ediyor romlar ayrica sifreleme sorunuda olmuyor bu mesaji sabitlerseniz herkesin isine yarar
Hocam peki kurduğum rom un yeni sürümü çıktığın da yine aynı işlemi mi yapacağım

muhmtt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1

muhmtt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
Hocam peki kurduğum rom un yeni sürümü çıktığın da yine aynı işlemi mi yapacağım
Kusura bakmayın dosyayı herkese açık yapmayı unuttum. Linki güncelledim

Yakupbb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup budak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
21
Öncelikle selamün aleyküm ben cihazıma twrpyi kurdum kurmasına ama PC cihazimi kod adıyla görüp hafızasını dahi göstermiyor elbet bilen vardır yardımcı olur musunuz ?

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
Öncelikle selamün aleyküm ben cihazıma twrpyi kurdum kurmasına ama PC cihazimi kod adıyla görüp hafızasını dahi göstermiyor elbet bilen vardır yardımcı olur musunuz ?
Bizde bekliyoruz hocam kaç gündür

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ben orange fox recovery kullanıyorum Romlar Pc de duruyor Hafızayı görüyor Twrpde görmemişti Orange tavsiye ederim Tüm Wipeları yapın Reboot recovery yapın ve Pcye bağlayın.

muhmtt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
Bizde bekliyoruz hocam kaç gündür

Önce stock romu veya kurmak istediğiniz romu bir flash bellek yardımıyla kurmanız gerekiyor ardından bir önceki sayfada da anlattigim sekilde wipe data (format data değil ) cihazin şifresini kaldırmak icin ardindan format data. (çıkan ekrana yes deyip tüm dahili depolamayı silmeniz lazım ) ardından da magisk kurup yeniden başlatın tamamdır cihaz acıldıktan sonra kurulumu tamamlayın ardından twrp ye girin cihazı görecektir pc ilk pc ye göstermek için bir flash belleği otg ile baglamanız gerekiyor malesef rom yukleme sonrasi öncesi degil sonrası wipe data wipe data yanliş yapmayın sırası önemli cünkü şifrelemeyi kaldırmak icin bu ardindan format data yeni yüklediginiz rom icin yeniden şifreleme yapar ardından otg deki dosya il magisk reboot bitti zor bisey mi dedim ben simdi

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
bl kilidi nasıl acarım arkadaslar