Soru Redmi Note 10 Pro Sorun

muratkayik37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.0.16
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba öncelikle cümleten selamün aleyküm ismim Murat forum da yeniyim, 1 sene önce Redmi Note 10 Pro 256 YD olarak bilinen bir yerden direnç kayıtlı olarak satın aldım. Sonra miui 14 gelince güncelleme yaptım fakat fabrika ayarlarına döndükten sonra imei gittiğini gördüm aldığım yer ile irtibata geçtim sağolsunlar yardımcı oldular. Sizlere sorum şu yönden olacaktı miui 13 de sıfırlama da imei gitmiyordu yine miui 14 de de gitmemesi için nasıl bir yol izleyebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Twrp den güncelleme yapman lazım. Güncellemeden sonra modem'i flaşla sorun olmaz. Güncelleme yapacağın zaman ota olan 500-600mb lik paketi değil 3-4gb olan ana paketi indirip yapacaksın. Format vs gerekmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de boot kilidi her zaman açık olsun

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Twrp den güncelleme yapman lazım. Güncellemeden sonra modem'i flaşla sorun olmaz. Güncelleme yapacağın zaman ota olan 500-600mb lik paketi değil 3-4gb olan ana paketi indirip yapacaksın. Format vs gerekmez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de boot kilidi her zaman açık olsun
Cihaz dirençli olduğu için modeme gerek yok. MIUI 14'de sıfırlama sonrası IMEI gitmesi hakkında bilgim yok.

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Cihaz dirençli olduğu için modeme gerek yok. MIUI 14'de sıfırlama sonrası IMEI gitmesi hakkında bilgim yok.
Dirençli olduğunu nereden biliyorsun çift sim aktif midir? Note 10 pro ya çift hat takılmayacak direnç yapmak sıkıntı

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
23
Direnç atılanda formatta imei gider mi çoğu kişi bilmez çünkü note 10 pro dirençsiz de imei aldığı için çoğu kişi direnç riskine girmez.

Oyla:

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Direnç atılanda formatta imei gider mi çoğu kişi bilmez çünkü note 10 pro dirençsiz de imei aldığı için çoğu kişi direnç riskine girmez.
Hayır dirençte imei silinmez. Hem çift sim oluyor hem imei gitmiyor. Yazılımsal atıldığında modem yüklemedigin sürece açılmaya biliyor rom attıktan sonra

Oyla:

muratkayik37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
13
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim cihaz çift sim aktif dirençli evet ama miui 14 de güncelleme de sorun yok ama sıfırlama da imei ucmustu ben sadece imei ucmamasi için nasıl yol izleyeceğimi öğrenmek istiyordum.

Oyla:
Üst Alt