Yardım redmi note 10 pro şarj

palaserco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sercan
Cihazım
redminote10pro
Konular
1
arkadaslar selamun aleyküm.
redminote 10 pro da şarjı düzensizlik gösteren varmı ? gün oluyo 3 gün gidiyo gün oluyo 1 gün gidiyor. en son güncelleme paketi indir dediğimde 1 hafta sorun yasamıyorum sarj 2 gün gidiyor ama sonra kendiliğiden yine 1 güne düşüyor. bunu tekrarladığımda bu kısır döngü devam ediyor . varmı çözümü olan

Promisew

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Derin
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
3
redminote 10 pro da şarjı düzensizlik gösteren varmı ? gün oluyo 3 gün gidiyo gün oluyo 1 gün gidiyor. en son güncelleme paketi indir dediğimde 1 hafta sorun yasamıyorum sarj 2 gün gidiyor ama sonra kendiliğiden yine 1 güne düşüyor. bunu tekrarladığımda bu kısır döngü devam ediyor . varmı çözümsur

redminote 10 pro da şarjı düzensizlik gösteren varmı ? gün oluyo 3 gün gidiyo gün oluyo 1 gün gidiyor. en son güncelleme paketi indir dediğimde 1 hafta sorun yasamıyorum sarj 2 gün gidiyor ama sonra kendiliğiden yine 1 güne düşüyor. bunu tekrarladığımda bu kısır döngü devam ediyor . varmı çözümü olan
En son sürümün ne

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Kullandığım telefon da Redmi Note 10 pro 8 / 128 modeli.Bende de şarj durumu dengesiz davranıyor.Bazen 1 gün bazen 2 gün gidiyor.Kullanım senaryolarım ortalama hep aynı.Oyun falan oynamıyorum.

Üst Alt