Soru Redmi Note 10 Pro mu POCO X3 Pro mu?

kaanersal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Dostlar merhabalar, yeni bir telefon alacağım için iki üç gündür düşünüyorum fakat halen karar veremedim. Bu iki telefonun onlarca karşılaştırmasını izledim ama yine de net bir şey oluşmadı kafamda. Oyun oynamak için alıyorsanız POCO, kamera ve ekran daha önemli diyorsanız Note 10 Pro diyorlar. Ben oyun oynayan biri değilim ama genelde 2-3 programı aynı anda kullanıyorum ve telefonun hızlı olmasını istiyorum. Ayrıca alacağım telefonu minimum 3 sene kullanmak istiyorum. Ve bu yüzden Snapdragon 860'a sahip POCO çok cazip geliyor ilerleyen yıllardaki akıcılık konusunda. Eğer Snapdragon 732G uzun süreli kullanımda ve çoklu işlemlerde sorun çıkarmaz diyorsanız büyük ihtimal Note 10 Pro alacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Uzun vadeli Kullanımda Yüksek işlemcili cihaz tercih ediniz. 732G güzel işlemci fakat 860 ile kıyaslanamaz. Amoled ekran seviyorsanız Note 10 pro tercih ediniz veya Poco F3. İps de kullanılabilirim diyorsanız X3 Pro tercih ediniz.

kaanersal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Uzun vadeli Kullanımda Yüksek işlemcili cihaz tercih ediniz. 732G güzel işlemci fakat 860 ile kıyaslanamaz. Amoled ekran seviyorsanız Note 10 pro tercih ediniz veya Poco F3. İps de kullanılabilirim diyorsanız X3 Pro tercih ediniz.
POCO alırsam herhangi bir sebepten dolayı pişman olmaktan korkuyorum ama Note 10 Pro'ya kıyasla ekran dışında çok büyük bir farkı yok gibi. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
POCO alırsam herhangi bir sebepten dolayı pişman olmaktan korkuyorum ama Note 10 Pro'ya kıyasla ekran dışında çok büyük bir farkı yok gibi. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Rica ederim Hocam Şimdiden Hayırlı Olsun Cihazınız.

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Bende iki telefon arasında kalıp note 10 prodan yana tercihimi yaptım benim için iki telefon arasındaki en önemli kriterler, amoled ekran, ağırlık ve kalınlıktı. İşlemci olarak 860 daha iyi ama 732g ninde performans olarak birçok konuda 860 ı aratmayacagi kanaatindeyim, ayrıca pil konusunda note 10 daha verimli olacaktır gerek ekran gerek işlemci den dolayı.

gacvokem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ÖMER
Cihazım
ONEPLUS 5T
Konular
0
Bende iki telefon arasında kalıp note 10 prodan yana tercihimi yaptım benim için iki telefon arasındaki en önemli kriterler, amoled ekran, ağırlık ve kalınlıktı. İşlemci olarak 860 daha iyi ama 732g ninde performans olarak birçok konuda 860 ı aratmayacagi kanaatindeyim, ayrıca pil konusunda note 10 daha verimli olacaktır gerek ekran gerek işlemci den dolayı.
bende senin gibi düşündüm not 10 pro aldım :)

Waluigi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
26
Halihazırda konu varken buraya yazayım dedim.
Geçen sene 2. el Poco X3 Pro 6/128 almıştım fakat Miui 13'ü beğenmediğim için babama verip yoluma Note 8 Pro aosp romlar ile devam ettim. Geçenlerde Redmi Note 10 Pro indirimde görüp 8/256 modelini aldım. Aklıma X3 Pro'nun işlemcisinin daha iyi olduğu düşüncesi geldi ve yola tekrar onunla mı devam etsem düşüncesi oluştu. Pubg gibi oyunlara ilgi duymuyorum, yüksek fps beklentim yok. Brothers in arms, shadow fight gibi single oyunlar oynayabilirim. Note 10'un artıları da amoled ekran ve kamera. Bu beklentilerle ve artılarıyla Note 10 üzmez diye düşünüyorum. Sizlere de sormak istedim açıkçası.

Üst Alt