MIUI 14 Redmi note 10 pro MIUI 14 için modem dosyası

petrikor655321

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
redmi note 10pr
Konular
1
MIUI 14 rom yükledim. Elimde MIUI 13'e uyumlu modem dosyası var onu yüklediğimde NVME hatası vermiyor fakat şebeke gelmiyor. İnternette de MIUI 14 uyumlu modem dosyası bulamadım.

Bazı arkadaşların twrp üzerinden güncellemeyi yükleyerek kullanabildiğini görüyorum fakat yöntem yok. Recovery romu twrpye attığımda da yükleme seçenekleri bölümünde de modem dosyasını göremiyorum.

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
selamünaleyküm hocam buraya da yazayim bize redmi note 10 pro global cihazımız için MIUI 14 güncellemesi için modem dosyasi lazim nasil buluruz veya gonderirmisiniz veya bi indirme linki vb paylasirmisiniz, miui 13 icin olan yukaridaki arkadaslarda goruyoruz ki sorun vermis miui 14 te

Oyla:

kuzgun51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bosver
Cihazım
hıawei
Konular
0
aynı sorun bende de var bootloader locked güncelleme yapılmış cihaz MIUI 14 olmuş şimdi kapanıp açılıyor tek çare sanırım yetkili hesap yardımcı olacak kimse varmı ?

Oyla:

sjsjsjhs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi'li
Cihazım
Note 10 promax
Konular
0
Sa arkadaşlar bendede promax modeli var kendim fastboot miui yükledim bütün modemleri yüklememe ragmen recovery düşüyordu promax 13 ten telefonun kendi güncellemeleri ile 14 e yükseltip Canyılmaz'ın modemi ile recoveryden kurtuldum herşeyde sıkıntısız çalışıyor nedenini bilmemekle beraber ben sorunumu böyle çözdüm sizinlede paylaşmak istedim

Oyla:

sevketnur

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmed
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
8
selamünaleyküm miui 14 e de ayni modem dosyasi oluyor can yilmaz hocamizinki yani, hicbir sorun çıkmadı , her şey yolunda elhamdülillah , yani sizler de ayni o modem dosyasını atın

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
19
Miui 14 kurarken temiz kurulum yapmanız lazım wipe yaptıktan sonra veri biçimlendirme kısmına yes yazıp Temiz kurulum yapın. Yoksa böyle saçma hatalar çıkabilir.

Pro ve pro max În modemleri farklıdır.
Eğer twrp den modem yükleyecekseniz twrp nin backup kısmından önce modemin yedeğini hafıza kartı ya da usb ye alın. Temiz kurulumdan sonra restore yapıp kullanırsınız.

Oyla:

sjsjsjhs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Redmi'li
Cihazım
Note 10 promax
Konular
0
Miui 14 kurarken temiz kurulum yapmanız lazım wipe yaptıktan sonra veri biçimlendirme kısmına yes yazıp Temiz kurulum yapın. Yoksa böyle saçma hatalar çıkabilir.

Pro ve pro max În modemleri farklıdır.
Eğer twrp den modem yükleyecekseniz twrp nin backup kısmından önce modemin yedeğini hafıza kartı ya da usb ye alın. Temiz kurulumdan sonra restore yapıp kullanırsınız.
Bende promax var aynı modemi kullanıyorum sizinle hatta miui 13 te pro romda kullanıyorum 14 de sıkıntı yaşadım sadece ne kadar temiz kurulumda yapsam recovery düşüyordu telefon

Oyla:

entalpi__

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mükremin
Cihazım
Mi4
Konular
0
Aynı modem dosyası ile daha önce global sürümü denedim sorun yok. Şuan EU rom kullanıyorum MIUI 14, onda da sorun yok
Hocam modem dosyası linkini paylaşabilir misiniz? Bende v14.0.1 Tr romu var ama olmuyor bir türlü.
Teşekkürler

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Herkes modem atsam da telefon recovery düşüyor demiş. Sebebi kernel arkadaşlar. Cihazlarınızın recovery düşmemesi için kernel flashlamanız gerek miui 14'de. Sebebini açıklayacak bilgiye sahip değilim ama şu anlık çözüm bu.

Oyla:
Üst Alt