Yardım Redmi Note 10 Pro MAX (sweetin) IMEI sonrası ROM yükleme sorunu

okkesilikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş
Cihazım
Rd Note 12 Pro
Konular
8
Cihaz yurtdışı olduğu için IMEI attırmam gerekti hallettikten sonra TWRP üzerinden IMEI yedeklerini aldım.

Ben her zaman EU ROM kullanırım son güncellemede Global (sweet) cihaz için recovery ROM paylaşımı yaptılar şimdi birinci sorunum burda başlıyor öncelikle Recovery Global (sweet) cihaz romlarını INDIA (sweetin) cihazlara nasıl kurabilirim zip içerisinde neleri değiştirmem gerek bilmiyorum ama son güncellemeden önce ROM'ları Fastboot şeklinde paylaşım yaptılar orada bazı düzenlemeleri yapıp CMD üzerinden yükleyebilmiştim sorun olmuyordu ama IMEI repair işleminden sonra tekrar denediğimde ROM yükleniyor fakat mi şifresi ekranında wifi giriş yapmaya girdiğimde wifi açık olduğu halde hiçbir ağı görmüyor ve o ekranda kalıyor başka birçok stock rom kurduğumda da hiçbiri açılmıyor tekrar TWRP ekranına düşüyor hatta bazen TWRP sürekli yanıp sönüyor şu an hiçbir şekilde çözemiyorum karmaşık yazmış da olabilirim yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Merhatkoluman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merhat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Arkadaşlad merhaba benim cihazım sanırım son güncellemeden sonra arka ana kamerada odaklama sorunu oluştu. Güzelim kamera odalama yapmadığı için bulanık. Diğer kameralarda hiçbi sorun yok. Var mı yaşayan bilen?

hanci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
Mİ 8
Konular
0
Miui 13 yüklediysen uygun modem yükle. Fastboot'a al sonra çift tıklama ile çalışan canyilmazHLOSv13 modem dosyasını internetten bul yükle.
Telefon açılır.

Bende 12.5 rom yüklü ve kamera hatası vardı.
Telefon üzerinden update ile miui 13 yükledim.
Boot ekranında kalıp nv corrupted hatası verdi.
Fastboot'a alıp canyilmazHLOSv13 modemi yükledim sorunsuz açıldı.
Cihaz redmi note 10 pro max

okkesilikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş
Cihazım
Rd Note 12 Pro
Konular
8
Miui 13 yüklediysen uygun modem yükle. Fastboot'a al sonra çift tıklama ile çalışan canyilmazHLOSv13 modem dosyasını internetten bul yükle.
Telefon açılır.

Bende 12.5 rom yüklü ve kamera hatası vardı.
Telefon üzerinden update ile miui 13 yükledim.
Boot ekranında kalıp nv corrupted hatası verdi.
Fastboot'a alıp canyilmazHLOSv13 modemi yükledim sorunsuz açıldı.
Cihaz redmi note 10 pro max
Teşekkür ederim aynen bu şekilde düzeldi modem hatasıymış

Bünyamin a.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Arkadaşlad merhaba benim cihazım sanırım son güncellemeden sonra arka ana kamerada odaklama sorunu oluştu. Güzelim kamera odalama yapmadığı için bulanık. Diğer kameralarda hiçbi sorun yok. Var mı yaşayan bilen?
hocam merhaba ne yaptınız düzeltebildinizmi sorunu

Üst Alt