Yardım Redmi Note 10 Pro Kapanma Sorunu

Zekkki56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note fan
Konular
10
Öncelikle merhabalar selamunaleykum arkadaslar
Telefonum redmi note 10 pro 5 aylik cihaz onceden problem yoktu fakat yaklasik 1 1.5 aydir telefon donuyor 10-15 saniye sonra kendiliğinden kapanıp açılıyor. Fakat Çok nadir telefonla islem yapinca kapaniyor genellikle sabah uyandigim zaman telefon pin kodu istiyor Alarm çalmadığı icinde işe gec kaliyorum ve üstüne fırça (: sorunu daha once yaşayan varmi?

(Format attim wipe yaptim temiz kurulum Endonezya Taywan tum romlari denedim fakat hala ayni)

Son düzenleme:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Eğer önceden, ''zamanlı açma kapama'' özelliğini kullandıysanız ve bu ayarlar google üzerinden yedekleme yaptıysa, siz google hesabı ile her oturum açtığınızda ayarları da geri yüklüyor olabilir. Bu ayarı kontrol edebilirsiniz, eğer bu ayar da kapalıysa cihazla ilgili donanımsal bir sorun olabilir.

Zekkki56

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Note fan
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer önceden, ''zamanlı açma kapama'' özelliğini kullandıysanız ve bu ayarlar google üzerinden yedekleme yaptıysa, siz google hesabı ile her oturum açtığınızda ayarları da geri yüklüyor olabilir. Bu ayarı kontrol edebilirsiniz, eğer bu ayar da kapalıysa cihazla ilgili donanımsal bir sorun olabilir.
dediniz ayarla ilgili birsey yapmadim ve google hesabinida degistirdim

Üst Alt