Yardım redmi note 10 pro imei atılmış cihaz güncelleme sonrası açılmıyor

stridercop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
strider
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global stable 13.0.7
Telefon Modeli
redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazda otomatik gelen güncelleme yükleme sonrası tam masaüstü ekran geliyor yeniden başlayıp recovery moda giriyor. Bundan sonra ne yapsak olmadı. mi flashla rom yükleme denemelerinde sürekli timeout hatasına düşüyor.(bununla ilgili birçok yöntem denedim ama sonuç alamadık hep aynı hata). recovery modda (orangefox) rom yüklemesi yapılıyor ama yine tam masaüstü(tabi arık koruma devreye girdiği için koruma ekranı) anlık görünüyor ve yine yeniden başlayıp recovery moda giriyor. Bir çok rom denedim(piyasadaki tüm global romları denedim hatta eski android 11 li versiyonu bile). Ancak yine sorun aynı.
Fastboot ve recovery moda girişte sorun yok bu arada. Bilinen tüm silme yöntemlerini de denedim ayrıca tüm yeniden yükleme aşamalarında. (format data ve wipe seçenekleri.)
Var mıdır bir çözüm yolu?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Sadece Modem yükleyip açmanız gerekiyordu. Ama wipe data yaptıysanız imeide silinmiştir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

Oyla:

stridercop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
strider
Cihazım
redmi note9 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece Modem yükleyip açmanız gerekiyordu. Ama wipe data yaptıysanız imeide silinmiştir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.
Teşekkür ederim. Ancak işletim sistemi hiç açılmıyordu ki. imei ve modem dosyasını kendim yüklemiştim. Sorun yoktu. Ta ki güncellemeye kadar. Güncelleme yapılmaması gerektiğini bilmiyordum.

Oyla:
Üst Alt