Çözüldü Redmi Note 10 Pro iade istemek icin hangi yetkili servise gönderilmeli?

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 13.0.15 global
Telefon Modeli
Rn 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonumu arizasindan dolayi iade etmek istiyorum fakat hangi servise gonderecegim konusunda emin değilim. Daha once bu durumu yasamis kisiler yardimci olursa sevinirim. Suanlik genpa servisine gondermeyi dusunuyorum.

Çözüm
Her hangi bir sorun yaşamanız halinde belgelendrebilmeniz adına en sağlıklısı garanti belgeniz üzerinde ismi yazılı olan servise göndermeniz olacaktır.

Eğer cihazınız Xiaomi Türkiye garantili ise Genpa, Ouno, Evofone veya Mieko servislerinden destek alabilirsiniz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Her hangi bir sorun yaşamanız halinde belgelendrebilmeniz adına en sağlıklısı garanti belgeniz üzerinde ismi yazılı olan servise göndermeniz olacaktır.

Eğer cihazınız Xiaomi Türkiye garantili ise Genpa, Ouno, Evofone veya Mieko servislerinden destek alabilirsiniz.

Oyla: Çözüm

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cihazim Türkiye garantili. Genpa, ouno , evofone ve mieko'dan hangisini tavsiye edersiniz acaba ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Cihazim Türkiye garantili. Genpa, ouno , evofone ve mieko'dan hangisini tavsiye edersiniz acaba ?

Onarım için hepsinin de yorumları son dönemlerde son derece olumlu fakat siz iade talebi ile göndereceğinizi belirtmişsiniz. Maalesef iade için tecrübem yok.

Oyla:

Yiğit_Cihan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Cihan
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Yok
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onarım için hepsinin de yorumları son dönemlerde son derece olumlu fakat siz iade talebi ile göndereceğinizi belirtmişsiniz. Maalesef iade için tecrübem yok.
Yardiminiz icin teşekkürler genpadan yana şansımı kullanacağım.

Oyla:
Üst Alt