Yardım redmi note 10 pro hızlı şarj olmuyor

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 13.0.16 karalı skfmixm
Telefon Modeli
redmi nore 10 pro 256
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar dün akşam başka bi arkadaşın şarj cihazını taktım. telfon şarj oluyor bildirimi 2 saniyede bir geldi geldi gitti. bende çıkardım eve gittim kendi şarj cihazıma bağladım aynısını yapmaya başladı şarj almadı. sonra telefonu yeniden başladıttım bu seferde şarj oluyor ama hızlı şarj olmuyor. yavaştanda yavaş oluyor. 2 saatte yüzde 20 doldurabildim. cihaz yurtdışı cihazı aldığım yeri aradım getir yazılım atalım belki ondandır dedi. fabrika yarlarına alsam imei gidermi dedim, gider yapma dediler. sorun sizce yazılımsalmıdır ne yapmam gerekiypr telefonu alalı daha 1 hafta oldu.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
şarj yerin bozulmus gibi geldi bana umarım yazılımla düzeltirsin.

M2007J17C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün yeni yazılım yüklediler. Şarj 93 ten 100 e 10 dakikada yükseldi tamam oldu dedik eve geldim oyun video sıfırladım. Şimdi 1 saattir yüzde 10 daha yeni oldu.nasil is bu anlamadım. Yüzde 90dan sonra hızlı doluyor. Ama yüzde 90 a getirene kadar 19 saat şarjda bekletiyorum. Kafayı yicem.

Oyla:

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
Şarj aleti orjinal olmayabilir. Ben de yurtdışı almıştım redmi note 10 pro max pek anlamıyordum ikinci xiaomi telefonumdu fakat öncesi tr idi. Birkaç ay sonra senin gibi şarj olmama problemleri yaşadım meğerse bana çakma şarj aleti vermiş. 10 volt bir tane. Neyse gittim 33w aldım bir tane düzeldi

Oyla:

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Bugün yeni yazılım yüklediler. Şarj 93 ten 100 e 10 dakikada yükseldi tamam oldu dedik eve geldim oyun video sıfırladım. Şimdi 1 saattir yüzde 10 daha yeni oldu.nasil is bu anlamadım. Yüzde 90dan sonra hızlı doluyor. Ama yüzde 90 a getirene kadar 19 saat şarjda bekletiyorum. Kafayı yicem.
hocam bende eski bir redmi note 10 pro kullanıcısıyım 10 pro da genel olarak bi sıkıntı var bişeyi düzelse başka şey bozuluyor ve sürekli kronik arızası var eğer iade edebilirseniz edin yurtdışı poco f3, mi11t, poco x3 gt cihazlarına bakmanızı öneririm yoksa başınız sürekli ağrır

Oyla:
Üst Alt