Soru Redmi Note 10 Pro Global (Sweet) 14.0.8.0 ROM İçin Kernel Önerisi

ugurkrdmr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Karadem
Cihazım
RNE-L01 HUAWEI
Konular
3
Merhaba iyi forumlar,

Telefona root atmayı düşünüyorum da forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine KernelSU yöntemi ile atacağım. Ne performans ne de batarya hiçbir ek modifikasyon olmayan dümdüz bir KernelSU var mı banka uygulamarından da gizlensin istiyorum çünkü nfc ödeme kullanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim,
İyi forumlar,
Saygılarımla.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
KernelSU zaten dümdüz hocam :)

Yükledikten sonra cihazda sizin veya uygulamaların görebileceği hiç bir değişiklik olmuyor. Ek bir şey isterseniz siz izin veriyor veya yüklüyorsunuz.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Merhaba iyi forumlar,

Telefona root atmayı düşünüyorum da forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine KernelSU yöntemi ile atacağım. Ne performans ne de batarya hiçbir ek modifikasyon olmayan dümdüz bir KernelSU var mı banka uygulamarından da gizlensin istiyorum çünkü nfc ödeme kullanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim,
İyi forumlar,
Saygılarımla.
Bu cihaz için öyle bir seçenek yok :) Aghisna RX kerneli deneyebilirsin. Dengeli sayılır :) NFC ile ödemede sorun yok.
Alternatif olarak Apatch deneyebilirsin. Kullandığın rom içerisindeki boot.img dosyasını yamalıyorsun. KSU benzeri root sahibi oluyorsun.

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
26
Bende de note 10 pro var. Magisk yüklü tüm banka uygulamarını kullanıyorum. Ziraat dışında nfc ile ödemede sorun yaşamadım hiç. İş bankası dahil nfc ile kullanıyorum hepsini.

Üst Alt