Yardım Redmi note 10 pro fastboot ekranı gelmiyor

desibelll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 10 pro
Konular
2
Redmi note 10 pro fastboot ekranı gelmiyor , ses kısma ve güç tuşuna basılı tutuyorum ancak telefon kendini yeniden başlatıyor fastbootla ilgili herhangi bir ekran gelmiyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
cihaz açılır vaziyette ise. Usb hata ayıklamayı açıp minimal adb ile 'adb reboot bootloader' komutu ile fastboota alabilirsiniz.. Fastbootdan yine atarsa tuşlarda sorun olabilir..

desibelll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 10 pro
Konular
2
cihaz açılır vaziyette ise. Usb hata ayıklamayı açıp minimal adb ile 'adb reboot bootloader' komutu ile fastboota alabilirsiniz.. Fastbootdan yine atarsa tuşlarda sorun olabilir..
hocam yaptım ya kusura bakmayın. cihazı kapatıp öyle tuşlara basmak lazımmış. Videoyu anlatan hiç onu söylemediği için uğraşıyorum yarım saattir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam şimdi ben fastboota geldim, uygulamayı pc de açtım ve uygulama telefonu algıladı. kilit aç tuşu aktif oldu ama unlock will eraser data diye kırmızı bir yazıda çıkıyor. yani şimdi kilidi aç dediğimde telefon sıfırlanacak mı kesin olarak?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam yaptım ya kusura bakmayın. cihazı kapatıp öyle tuşlara basmak lazımmış. Videoyu anlatan hiç onu söylemediği için uğraşıyorum yarım saattir

hocam şimdi ben fastboota geldim, uygulamayı pc de açtım ve uygulama telefonu algıladı. kilit aç tuşu aktif oldu ama unlock will eraser data diye kırmızı bir yazıda çıkıyor. yani şimdi kilidi aç dediğimde telefon sıfırlanacak mı kesin?
yok aslında ses kısma + güç tuşlarına sabırla basarsanız cihaz açıkken bile geçer. Çözüldüyse sorun yok..

yok aslında ses kısma + güç tuşlarına sabırla basarsanız cihaz açıkken bile geçer. Çözüldüyse sorun yok..
tamam unlock yapacaksınız. süre dolduysa cihaz sıfırlanır ve kilit açılır. yedek almadıysanız alın..

desibelll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 10 pro
Konular
2

tamam unlock yapacaksınız. süre dolduysa cihaz sıfırlanır ve kilit açılır. yedek almadıysanız alın..
hocam şimdi telefondan geliştiriciyi aşamalarını falan yeni yaptım, uygulamadanda kilit aç diyeceğim. hemen kilit açılır ve veriler silinir mi yoksa 1 hafta bekleyip öyle mi açılır kilit ve veriler 1 hafta sonra mı silinir? işlemci Qualcom

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
168 saat dolduysa kilidi açar. dolmadıysa kalan süreyi söyler..

desibelll

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi 10 pro
Konular
2
168 saat dolduysa kilidi açar. dolmadıysa kalan süreyi söyler..

Hocam şimdi 168 saat bekleyip tekrar kilit aç demek lazım uygulamadan değil mi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt