Çözüldü Redmi Note 10 Pro farklı hatlar için farklı zil sesi ayarlama

ula_sh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş Demirgü
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
.
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba,
Redmi note 10 pro da çift hat kullanıyorum. Farklı hatlar için farklı zil sesi ayarlamak istedim ama nasıl yapıldığını bulamadım.
1. hattan arandığımda farklı 2.hattan arandığımda farklı zil sesi çalacak şekilde ayarlayabilir miyim? Nasıl?

Çözüm
Merhaba,
Redmi note 10 pro da çift hat kullanıyorum. Farklı hatlar için farklı zil sesi ayarlamak istedim ama nasıl yapıldığını bulamadım.
1. hattan arandığımda farklı 2.hattan arandığımda farklı zil sesi çalacak şekilde ayarlayabilir miyim? Nasıl?
Çözdüm. İhtiyacı olanlar için yazayım. Ayarlar menüsünde arama ayarları çubuğuna "servis zil sesi" yazıp gelen menüden gerekli değişimi yapabilirsiniz.

ula_sh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş Demirgü
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 5
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    72,9 KB · Görüntüleme: 4
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 5
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:

ula_sh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ulaş Demirgü
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba,
Çözdüm. İhtiyacı olanlar için yazayım. Ayarlar menüsünde arama ayarları çubuğuna "servis zil sesi" yazıp gelen menüden gerekli değişimi yapabilirsiniz.

Oyla: Çözüm

XDroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S8+
Konular
6
Kullanıcı ismimi bile hatırlamıyordum sırf teşekkür etmek için hesabımı bulup giriş yaptım. Poco X3 NFC cihazımda bahsettiğiniz şekilde ikinci hat için zil sesini değiştirdim. Teşekkürler. ula_sh

Oyla:
Üst Alt