Yardım Redmi Note 10 pro 6gb vs 8gb

gloryxxxv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
iPhone 7
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Yok
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Herkese merhaba sizlere bir sorum var. Redmi note 10 pro cihaz alıcam 6gb ile 8gb arasında kaldım eğer günlük kullanımda çok bir fark olmayacaksa ekstra para harcamak istemiyorum. İnstagram google ve whatsappta görüntülü konuşma vs yapıyorum oyun pek oynamıyorum en fazla instagramdaki reklamlarda çıkan yada clash of clans tarzı oyun yüklerim. Fikrinizi alabilirmiyim yurtdışı cihaz alıcam arada 600tl farkları var fakat androide alışamazsam diye riske etmek istemiyorum en kötü satarım 300-500 altına mantığındayım fikirlerinizi bekliyorum.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
6-8 ram arasında kısa vadede bir fark pek yoktur ama uzun vade kullanmayı düşünüyorsanız ve büyük uygulamalar çalıstırma planınız varsa 8 gb daha mantıklı olacaktır

Oyla:

gloryxxxv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
iPhone 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6-8 ram arasında kısa vadede bir fark pek yoktur ama uzun vade kullanmayı düşünüyorsanız ve büyük uygulamalar çalıstırma planınız varsa 8 gb daha mantıklı olacaktır
Teşekkür ederim hocam ağır bir işlem yapmayacağım

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Herkese merhaba sizlere bir sorum var. Redmi note 10 pro cihaz alıcam 6gb ile 8gb arasında kaldım eğer günlük kullanımda çok bir fark olmayacaksa ekstra para harcamak istemiyorum. İnstagram google ve whatsappta görüntülü konuşma vs yapıyorum oyun pek oynamıyorum en fazla instagramdaki reklamlarda çıkan yada clash of clans tarzı oyun yüklerim. Fikrinizi alabilirmiyim yurtdışı cihaz alıcam arada 600tl farkları var fakat androide alışamazsam diye riske etmek istemiyorum en kötü satarım 300-500 altına mantığındayım fikirlerinizi bekliyorum.

6gb da tıkanmalar oluyor. 8gb öneririm.

Oyla:

gloryxxxv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
iPhone 7
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8 gb lik modeli satın aldım güncelleme falan yapmadım kapattım hatta sürüm suan 12.5.3

Oyla:
Üst Alt