Soru Redmi Note 10 Pro 6GB Alınır mı?

CrawLTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Umut
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
20
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.6
Telefon Modeli
Redmi Note 9 128GB/4GB RAM
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar Şuan Redmi Note 9 Kullanıyorum ve alıcı buldum satmak üzereyim. MediaTek Lanetinden kurtuluyorum sonunda. Telefon aramaya başladım ve Kendime Redmi Note 10 Pro'yu uygun buldum 4000 TL Bütçem var.

İstediğim Özellikler:
AMOLED Ekran (AOD seviyorum :D)
60 Hz+ Tazeleme Hızı
Hızlı Sarj
İyi bir kamera
Piyasada güzel Custom Rom'ları bulabileceğim bir işlemci

İstediğim özellikler yukarıda. Redmi Note 10 Pro'yu kendime uygun gördüm fakat sizin önerilerinize açığım.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Redmi cihaza 4000 TL vermek iyi bi fikir olmayabilir custom rom kullanacaksaniz neden garantili cihaz alıyorsunuzki yurtdisi mi 10t 8gb alın uzun ömürlü olur custom rom açısındanda iyi olur sırf aod özelliği için değmez mi 10t 1 saat deneyimledim 144hz ekranı çok kaliteli ve amoled ekranı aratmaz.

Oyla:

ey.me1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
Xiomi redmi 9t
Konular
7
Bu özelliklere Mi10T müq gider.

Oyla:

Volkn_03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
1
Hocam şuan bende redmi note 10 pro var memnunum deneyim olarak da kamerası benim için iyi, pili de kullanımdan kullanıma göre değişiyor. 10 saate yakın ekran süresi alıyorum ve oyun oynayan biri değilim.Ses kalitesi MIUI 12.5 de gelen Dolby atmos ile daha da iyileşti. Ekran 120 hz var ve dışarıda parlaklığı iyi yani benim düşüncem bu şekilde dostum

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Kayıt işi netleşirse bende geçmek istiyorum. Teknosada inceledim. Ekranı yağ gibi akıyor. Beğendim

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Note 10 Pro'da AOD 10 saniye çalışıyor. Sürekli açık kalma özelliği yok henüz. Sonraki güncellemelerle gelir mi bilemem. Ben A52 öneririm şahsen. Miui 12 ve 12.5 ile beraber Xiaomi yazılım konusunda cihazları berbat duruma soktu. Düzgün bir cihaz istiyorsanız A52 alın.

Kayıt işi netleşirse bende geçmek istiyorum. Teknosada inceledim. Ekranı yağ gibi akıyor. Beğendim
Kayıt işi net: IMEI tamiri yapılamamakta. Anakarta müdahale ile mümkün ama hem pahalı hem de çok riskli.

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Note 10 Pro'da AOD 10 saniye çalışıyor. Sürekli açık kalma özelliği yok henüz. Sonraki güncellemelerle gelir mi bilemem. Ben A52 öneririm şahsen. Miui 12 ve 12.5 ile beraber Xiaomi yazılım konusunda cihazları berbat duruma soktu. Düzgün bir cihaz istiyorsanız A52 alın.

Kayıt işi net: IMEI tamiri yapılamamakta. Anakarta müdahale ile mümkün ama hem pahalı hem de çok riskli.
Poco f3 fe alınamıyor. Poco f3 GT alınır mı? MTK işlemcili cihaz, yeni çıktı. Tasarımı güzel, kamera etrafındaki RGB aydınlatma güzel olmuş. JBL hoparlörler var.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Poco f3 fe alınamıyor. Poco f3 GT alınır mı? MTK işlemcili cihaz, yeni çıktı. Tasarımı güzel, kamera etrafındaki RGB aydınlatma güzel olmuş. JBL hoparlörler var.
Dimensity işlemcilere de IMEI tamiri yapılamıyor ancak onunki RSA yüzünden değil. Belki ileride çıkar, belki onda da çıkmaz. Bilemiyorum.

Oyla:
Üst Alt