MIUI 13 Redmi note 10 MIUI 13 aldı ama...

Delikan Kayran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delikan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Arkadaşlar merhaba dün ayarlara girdiğimde sonunda miui 13 güncellemesini telefonumun aldığını gördüm büyükl bir heyecan ile indirdim ve telefonu yeniden başlattım ancak telefonumda kayda değer herhangi bir değişiklik göremedim. Kontrol merkezi değişmedi, Mimoji olayı gelmedi bu çok konuşulmultu şu ana kadar yenig ümcelleme ile gelen kısa yol olarak kullanılan ekranın yanındaki kayan pencere uygulamalarını açabildiğim bir kısa yok ve hiç bir şekilde kaldıramadığım üzerine bastığınızda ekranın herhangi bir yerine zoom yapan pembe bir icon (bunu nasıl kaldırabilirim aşırı rahatsız edici) neden böyle oldu 2.7 GB sadece gizlilik ve güvenlik için miydi?

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Diğer güncellemelerle gelir

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Her cihaza bütün yenilikler gelmiyor hocam, Redmi Note 9'da da aynı muhabbet kontrol panelinde yaşamıştı. Önümüzdeki güncellemelerle yenilikler gelebilir, MIUI 13 yenilikten çok optimizasyon odaklı bir güncelleme idi.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Global romlara neredeyse hiç yenilik gelmez hocam. İlk tanıtımda gösterilen özellikler Çin sürümü için. Global tanıtımda MIUI 12.5 ile aynı şeyleri söyleyip göstermelik bir lansman yaptılar zaten. Yani tanıtılan özellikler için çin romu gerekli.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Giriş seviyesi telefonlara miui 13 bazı özellikleri ya hiç verilmez yada geç verilir birde global ve Çin romu farkı var tabi.

Delikan Kayran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Delikan
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Giriş seviyesi telefonlara miui 13 bazı özellikleri ya hiç verilmez yada geç verilir birde global ve Çin romu farkı var tabi.
Peki ilk mesajda bahsettiğim o ekranı büyütmek için gelen pembe ikonu nasıl yok edebilirim

Üst Alt