Yardım Redmi Note 10 5G YARDIM!! (Arama ve Ses Sorunu)

granma79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Cihaz yurtdışı ve tek sim imei atılmış vaıziyette aldık. Dün telefona güncelleme yaptım. Kurulumu bitirdikten sonra telefonda arama yaptığımda veya çağrı geldiğinde ne karşı tarafın sesi bana geliyor ne benim sesim karşı tarafa gidiyor. Saniye boş yere işliyor. Ayrıca Youtube, Facebook, Twitter gibi uygulamalar üzerinden açılan videolar çok yüksek sesle açılıyor ama bir türlü kısılmıyor. Ses açma ve kısma ekranı aktif olmasına rağmen yüksek ses bir türlü kısmıyor. Telefonu kablosuz kulaklık ile kullanmak zorunda kalıyorum. Bunların sebebi ne olabilir?

ridvan1973

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RIDVAN
Cihazım
NEXUS 5
Konular
0

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
26
Arkadaşlar merhaba. Cihaz yurtdışı ve tek sim imei atılmış vaıziyette aldık. Dün telefona güncelleme yaptım. Kurulumu bitirdikten sonra telefonda arama yaptığımda veya çağrı geldiğinde ne karşı tarafın sesi bana geliyor ne benim sesim karşı tarafa gidiyor. Saniye boş yere işliyor. Ayrıca Youtube, Facebook, Twitter gibi uygulamalar üzerinden açılan videolar çok yüksek sesle açılıyor ama bir türlü kısılmıyor. Ses açma ve kısma ekranı aktif olmasına rağmen yüksek ses bir türlü kısmıyor. Telefonu kablosuz kulaklık ile kullanmak zorunda kalıyorum. Bunların sebebi ne olabilir?
Güncelleme sonrası oluşan sorun gibi görünüyor hard reset deneyin olmaz ise tekrar rom atmayı deneyin düzelir

granma79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
2
Sıfırlama yaptım ama yine olmadı. En son Endonezya 12.5 sürümünü yükleyince sorun düzeldi. Fakat güncelleme yapıp Miui 13'e yükselince aynı hatayı yenidne verdi. Mecbur Endonezya 12.5 sürümüne geçmek zorunda kaldım. Sorunun rom kaynaklı olduğunu anlamış olduk. Teşekkür ederim.

Ama sorunsuz Miui 13 versiyonunu bulma gerekiyor.

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Sıfırlama yaptım ama yine olmadı. En son Endonezya 12.5 sürümünü yükleyince sorun düzeldi. Fakat güncelleme yapıp Miui 13'e yükselince aynı hatayı yenidne verdi. Mecbur Endonezya 12.5 sürümüne geçmek zorunda kaldım. Sorunun rom kaynaklı olduğunu anlamış olduk. Teşekkür ederim.

Dostum galiba cihazın çin cihazı. Çin cihazları için kurulan miui 13 endonezya romunda bu sorun var.

ridvan1973

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RIDVAN
Cihazım
NEXUS 5
Konular
0

Bunu yüklersen sorunsuz çalışır.

altcan 34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altan
Cihazım
mi 9t
Konular
0

Bunu yüklersen sorunsuz çalışır.
Ustam indirip guncelleyiciden kurabilirmiyiz pc yok da

murat.tahran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
0
Ustam indirip guncelleyiciden kurabilirmiyiz pc yok da
Kuramazsınız. Pc üzerinden mi flash ile yüklemeniz lazım. Endonezyadan Hindistan'a geçiş yapacaksınız yani mecburen Mi Flash ile yapmanız lazım işlemi.

Üst Alt