MIUI 13 Redmi Note 10 5G/Poco M3 Pro 5G (Camellian) Global Kararlı Rom V13.0.4.0.SKSMIXM İndirme Bağlantıları

barancon12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran Taştan
Cihazım
Redmi NoTE 5G
Konular
1
Hocam rocevery dosyasında boot.img bulamadım payload.bin diye dosya var fastboot romda var sadece sanirim
Merhaba
Bende Aynı Telefon Yok İndirilmiş Romda Yok.Akşama Beklersen Recovery Romunu İndireyim İçindeki boot.img Sana Atarım

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam rocevery dosyasında boot.img bulamadım payload.bin diye dosya var fastboot romda var sadece sanirim
Evet Payload.binde var Linux Vs Proğramlarla Alabilirsin Sadece Androide Hakimsen Ancak Alabilirsin.Evet Fastboot Romda Var Ama Boyutu Yüksek Olduğundan İndiremiyorsun.Beklersen Akaşama Dediğim Gibi

barancon12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baran Taştan
Cihazım
Redmi NoTE 5G
Konular
1
Evet Payload.binde var Linux Vs Proğramlarla Alabilirsin Sadece Androide Hakimsen Ancak Alabilirsin.Evet Fastboot Romda Var Ama Boyutu Yüksek Olduğundan İndiremiyorsun.Beklersen Akaşama Dediğim Gibi
Hocam hallettim Ilgın için teşekkür ederim pdroid 3 ile aldım

pustO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Note 9s
Konular
0
MK2103K19C cihazımda Global V12.5.4.0.0.RKSMIXM bulunmakta, bu dosyayı indirip manuel şekilde veri kaybı yaşamadan güncelleyebilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mustafat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi 5s
Konular
10
xiaomi flash tool ile romu yüklesem imi numaraları gidermi? camelia android 11 yüklü şu an, güncelleme yapınca şebeke sorunu olmuştu ve kayıt gitmişti. cihz redmi note 11 se
yardımlarınız için tşkler

Üst Alt