Yardım Redmi not 8 simkart

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36
2 adet redmi not 8 geldi yurtdışı dan ikiside sim kartı bir okuyor bir okumuyor bir ara okurken tercih edilen ağ türünden 2g seçersen ozaman okuyor hattı çekiyor ama tekrar 3g 4g yaparsan yine gidyor hattı da bir görüyor bir görmüyor sorun nedir sizce

Metin

(:
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Imei atan kişi işini pek bilmiyormuş diyelim, işinin ehli birine gidip imei işlemini tekrar yaptırmanız gerekiyor sanırım.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Imei atan kişi işini pek bilmiyormuş diyelim, işinin ehli birine gidip imei işlemini tekrar yaptırmanız gerekiyor sanırım.
Yok öyle değil botloder kapalı IMEI atılmamış telefon ben yapıyorum zaten IMEI işini şuan orjinal hali telefon ların

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Bence en garanti yontem kilidi acip saglam bir qcn bulup yukleyin buyuk ihtimalle cozulur.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36
Bence en garanti yontem kilidi acip saglam bir qcn bulup yukleyin buyuk ihtimalle cozulur.
Ya tamam da hiç kuracalan mamış telefon qcn ile alaksı ne botloder açık olsa hemen denerim kapalı 1 hafta beklemden hemen açmak için yöntem varmı

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Ya tamam da hiç kuracalan mamış telefon qcn ile alaksı ne botloder açık olsa hemen denerim kapalı 1 hafta beklemden hemen açmak için yöntem varmı
Haklisiniz bende su an kiz arkadasimin yurt disi note 9s kullaniyorum kilidinin acilmasini bekliyorum. Telde hicbir sorun yok 4.5g cekiyor. Band 20 destegi(4.5g) belki yoktur sizin modelde bilemiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bazi yontemler var kimi hemen acildi diyor kimi acilmadi diyor bende standart sekilde baslattim 168 saat verdi.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36
Haklisiniz bende su an kiz arkadasimin yurt disi note 9s kullaniyorum kilidinin acilmasini bekliyorum. Telde hicbir sorun yok 4.5g cekiyor. Band 20 destegi(4.5g) belki yoktur sizin modelde bilemiyorum.
Band 20 ile alakalı değil 3g dede yapıyor hat bir görüyor bir kayboluyor hattın göründüğü bir ara şebeke seçiminden 2ge ye alırsan her okuyor çalışıyor arama yapıyor var bir gariplik

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Zenex veya h.kadioglu ustadlar daha net bilgi verebilirler.

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
36
2 adet redmi not 8 geldi yurtdışı dan ikiside sim kartı bir okuyor bir okumuyor bir ara okurken tercih edilen ağ türünden 2g seçersen ozaman okuyor hattı çekiyor ama tekrar 3g 4g yaparsan yine gidyor hattı da bir görüyor bir görmüyor sorun nedir sizce
Sorun benim sim kart ta büyük ihtimalle telefon lara Vodafone bimcell Türkcell taktım hiçbir sıkıntı yok çalışıyor benim simkart türktekekom not7 global benim telefon dada çıkar tak telefon yeniden başlatmadan çalışmıyor simkart sim kart sıkıntılı hattı Vodafone taşıyacam

Üst Alt