Yardım Redmi not 8 pro yazılım

arcade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aytaç
Cihazım
samsung
Konular
1
Selamlar İşlem yapılmamış bootloder kapalı cihaza nasıl yeni rom yüklenir cihaz orjinal imeiler duruyor ?

erkan5515

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xxxx
Cihazım
note8
Konular
3
Eğer amacın açılmayan bir cihaza stock fr kurmak istiyorsan xiaomi tool diye program var. İnternetten bootloder kilidi kapalı rom yükleme tarzı araştırmayla videolardan öğrenebilirsin. Eğer custom romdan bahsediyorsan -yanlış bilmiyorsam- imkansız.

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Selamlar İşlem yapılmamış bootloder kapalı cihaza nasıl yeni rom yüklenir cihaz orjinal imeiler duruyor ?
Eğer ki cihaz açılabiliyorsa bootloader kilidini açmanız gerekir.Açtıktan sonra fastboot üzerinden yükleyebilirsiniz.
Ama eğer ki cihaz brick olduysa cihaz bootrom üzerinden yetkili hesap ile yükleme yapılacak demektir ki bu da ücretli bir işlemdir.

Oyla:

arcade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aytaç
Cihazım
samsung
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz açılıyor bootlader kapalı mi account unutuldu daha dogrusu telefon hattı kapandı aktive edemiyorum bu şekilde yazılım atma şansım varmıdır ?

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Eğer amacın açılmayan bir cihaza stock fr kurmak istiyorsan xiaomi tool diye program var. İnternetten bootloder kilidi kapalı rom yükleme tarzı araştırmayla videolardan öğrenebilirsin. Eğer custom romdan bahsediyorsan -yanlış bilmiyorsam- imkansız.
Doğru biliyorsunuz merak etmeyin.Kilit kapalı olduğu sürece sadece stock rom geçilebilir.Custom rom geçilemez stock recovery üzerinden.Fakat ki bu cihaz için herşeyi test eden ben bunu ve kilit kapatmayı asla göze alamam.Belki sürüm düşürme yapılabiliyordur,belki Global den Endonezya ya geçiş yapılabiliyordur,ancak ki bu cihaz düz yolda bile brick oluyor.Bundan dolayı kimse denemek istemiyor.Ben de dahil.

Oyla:

erkan5515

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xxxx
Cihazım
note8
Konular
3
eğer cihazın imei'leri kapandıysa bunu siz değil yetkili bir servis repair işlemi uygular.
cihaz açılıyor bootlader kapalı mi account unutuldu daha dogrusu telefon hattı kapandı aktive edemiyorum bu şekilde yazılım atma şansım varmıdır ?

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Yeni bir hesap açarak evet.Fakat ki o numara da yine hattın açık olması ve mobil veriye sahip olması gerekir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eğer cihazın imei'leri kapandıysa bunu siz değil yetkili bir servis repair işlemi uygular.
Cihaz IMEI lerine bir şey olmamış.Hat kapanmış.Bunun içinde sim kart değiştirerek ilerleyebilir.

Oyla:

arcade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
aytaç
Cihazım
samsung
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi