Çözüldü redmi not 8 pro pixel yüklenirse imei gidermi

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
not 8 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Çözüm
emin değilim hocam cihazın direncini kontrol edin donanım testlerinden check version infoya tıklayın ardından en aşağıda hardware version diye birşey göreceksiniz eğerki hardware versionda yeşil renkte mp yazıyorsa direnç yoktur

ek bilgi : bazı cihazlarda direnç olsa bile hardware versiona yansımayabilir ama çok nadirdir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonda muı 12 var bıraz yavas ımeı tek ımeı var yd pıxel rom atılsa ımeı gıdermı twrp den falan Xiaomi Repair – Xiaomi Tools burada gıtmez dıyo dogrumudur hocam
m.özkan1414 alperozd Merdanov hocalarım sıze zahmet
tanıdık telefoncunuz yoksa cihazı fazla zorlamayın hocam bende redmi note 12 pro 5g var geçen hafta fazla zorladım (birşeyler denerken)direnç olmasına...

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
Oyla:

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
emin değilim hocam cihazın direncini kontrol edin donanım testlerinden check version infoya tıklayın ardından en aşağıda hardware version diye birşey göreceksiniz eğerki hardware versionda yeşil renkte mp yazıyorsa direnç yoktur

ek bilgi : bazı cihazlarda direnç olsa bile hardware versiona yansımayabilir ama çok nadirdir

telefonda muı 12 var bıraz yavas ımeı tek ımeı var yd pıxel rom atılsa ımeı gıdermı twrp den falan Xiaomi Repair – Xiaomi Tools burada gıtmez dıyo dogrumudur hocam
m.özkan1414 alperozd Merdanov hocalarım sıze zahmet
tanıdık telefoncunuz yoksa cihazı fazla zorlamayın hocam bende redmi note 12 pro 5g var geçen hafta fazla zorladım (birşeyler denerken)direnç olmasına rağmen seri numarası ve imei gitti neyseki tanıdık telefoncu vardı ve imei attı bu seferde şebeke gitti telefoncuyla 3 gün servis servis dolaştık ve yaptılar telefoncu benden ücret istemedi

Oyla: Çözüm

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Oyla:

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26

tanıdık telefoncunuz yoksa cihazı fazla zorlamayın hocam bende redmi note 12 pro 5g var geçen hafta fazla zorladım (birşeyler denerken)direnç olmasına rağmen seri numarası ve imei gitti neyseki tanıdık telefoncu vardı ve imei attı bu seferde şebeke gitti telefoncuyla 3 gün servis servis dolaştık ve yaptılar telefoncu benden ücret istemedi
hocam baska bı konuda acmıstım poco f3 5 g yd dırenclı guncelleyınce mı hesabı ıstedı bılmıyodum evolutın x rom attım ımeı gıtmedı dırenclı ama cıhaz efsane oldu ama hocam mıuı gore 5 kat hızlandı

Twrp den yapılan işlemlerde IMEI gitmez genelde, ama risk her zaman %50'dir.
teşekkuır ederım hocam bu sıte gercek mı yanı baska konularda not 8 pro guncellenırmı soranlara guncelle demısler 5 de 1 kısı patlamıs

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
hocam baska bı konuda acmıstım poco f3 5 g yd dırenclı guncelleyınce mı hesabı ıstedı bılmıyodum evolutın x rom attım ımeı gıtmedı dırenclı ama cıhaz efsane oldu ama hocam mıuı gore 5 kat hızlandı

teşekkuır ederım hocam bu sıte gercek mı yanı baska konularda not 8 pro guncellenırmı soranlara guncelle demısler 5 de 1 kısı patlamıs
bence yapmayı dene hocam cihazın direncinide kontrol et umarım gitmez ımeı

Oyla:

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26
bence yapmayı dene hocam cihazın direncinide kontrol et umarım gitmez ımeı
benım deıl hocam babamında bısı olursa mıuı yerıne atılırmı dıye merak ettım dırencı denerım ama dırenc 2 sımlı oluyo tek olmuyo bunda tek sım var yazılımla atılmıstır baksanıza hocam garıp

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

berat2313

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Meslek
-
Konular
9
benım deıl hocam babamında bısı olursa mıuı yerıne atılırmı dıye merak ettım dırencı denerım ama dırenc 2 sımlı oluyo tek olmuyo bunda tek sım var yazılımla atılmıstır baksanıza hocam garıp

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
garip gerçekten isterseniz yüklemeyi deneyin olmazsa telefoncular yapar ücret isterler ama 100-200 arası tabi gitmeme ihtimalide var

Oyla:

merayemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
26
garip gerçekten isterseniz yüklemeyi deneyin olmazsa telefoncular yapar ücret isterler ama 100-200 arası tabi gitmeme ihtimalide var
kotnrol ettum hocam dedıgınız gıbı yesıl mp yazıo dırencsız bızım burdakıler 400 tl ıster ama bı kac kaynakta gıtmez demısler kalsın mıuı de ya saoln tesekkur ederım

Oyla:
Üst Alt