Çözüldü Redmi not 8 pro güncelleme sorunu

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12
Telefon Modeli
Redmi , not 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamün aleyküm arkadaşlar 12.5 geldi güncelleme olarak telefonum redmi not8 pro yurtiçi guncellemeye bastım sonra yüklerim dedim çıktım suan guncelleme yapamiyorum guncelleme görükmuyor neden böyle yapiyor 12.05 yapmak istiyorum cihazi ayarlara giriyorum telefon hakkinda giriyorum sürüme basiyorum hayla eski sürüm cikiyor bi kere çıktı sonra yüklerim diyip gitti telefonu sıfırladım belki gelir diye gelmedi bilen arkadaşlar yazabilir mi acaba şimdiden teşekkürler

Çözüm
Size bir güncelleme bildirimi sunulduğu zaman da sıra size gelmiş demek oluyor. Güncellemenin geldiği cihazlar belirleniyor ve bildirim ona göre atılıyor. Fakat bu sırayla gönderiliyor. Siz güncelleme bildirimini kabul etmediğiniz zaman ya da uzun süre beklettiğiniz zaman, bir nevi sıranızı başka bir akıllı telefona vermiş oluyorsunuz ve yeniden beklemeye geçiyorsunuz.
Bölge değiştirmek ve benzeri işlemler bazen çözüm olabiliyor ama bunun yerine tek yapmanız gereken beklemek olacak. Güncellemeleri almayan cihazlara bir kez daha bildirim gönderiliyor. Bu sefer güncellemeyi yapmanız yeterli olacak.

Ne kadar beklemeniz gerektiği konusunda bir bilgi yok ama bu sürenin uzun olmadığını da söyleyelim. Genelde bir iki gün içerisinde yeniden...

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
131
Size bir güncelleme bildirimi sunulduğu zaman da sıra size gelmiş demek oluyor. Güncellemenin geldiği cihazlar belirleniyor ve bildirim ona göre atılıyor. Fakat bu sırayla gönderiliyor. Siz güncelleme bildirimini kabul etmediğiniz zaman ya da uzun süre beklettiğiniz zaman, bir nevi sıranızı başka bir akıllı telefona vermiş oluyorsunuz ve yeniden beklemeye geçiyorsunuz.
Bölge değiştirmek ve benzeri işlemler bazen çözüm olabiliyor ama bunun yerine tek yapmanız gereken beklemek olacak. Güncellemeleri almayan cihazlara bir kez daha bildirim gönderiliyor. Bu sefer güncellemeyi yapmanız yeterli olacak.

Ne kadar beklemeniz gerektiği konusunda bir bilgi yok ama bu sürenin uzun olmadığını da söyleyelim. Genelde bir iki gün içerisinde yeniden bildirim geliyor ve yeniden güncelleme kanalları açılıyor.

Oyla: Çözüm

Pendost01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ne kadar beklemeniz gerektiği konusunda bir bilgi yok ama bu sürenin uzun olmadığını da söyleyelim. Genelde bir iki gün içerisinde yeniden bildirim geliyor ve yeniden güncelleme kanalları açılıyor.
Evet bana güncelleme geldi ama ben akşam yaparim dedim bi baktım gitmiş şuanda bakiyorum gelmiyor yani en kisa zamanda bidaha bana güncelleme gonderirler mi Bilgi içinde çok teşekkür etim sağolasın

Oyla:
Üst Alt