Yardım Redmi Not 8 Pro. Ayarlar'dan değişiklik yaptığım zaman 3 gün sonra eski haline dönüyor.

eyupegridag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi Not 8 Pr
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.6
Telefon Modeli
Redmi Not 8 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi not 8 pro telefonum. Her şeyden önce birkaç problemim var. Telefon ayarlarında, ekranın 2 dakika sonra uyku modunu kapatmasını ve kaydetmesini istiyorum. 2-3 gün sonra ayarlar geri yüklenir. ekran uyku modu tekrar 15 saniyeye geri döner. Ekran kilidini açıyorum. 2-3 gün sonra sesi tekrar kapanır. Galerideki fotoğraflardan bazıları şöyle. WhatsApp'daki durumu paylaşıyorum, kalite çok kötü düşüyor. Instagram'dan eski moda bir fotoğrafı paylaştığımda, fotoğraf görmek için çok meşgul. Bir video çektiğimde kalite düşer. Aynı zamanda, telefonun kendi ekran video kaydını kullandığımda, WhatsApp veya Instagram'da birisine gönderdiğimde çok kötü kalitesi azalıyor. Aynı sorun, "ekran görüntüsü" aldığımda başka birine gönderdiğimde de oluyor. Galeriden çekilen fotoğraflara baktığımda kalite kötü görünüyor. Yazılımımdan bir durum olduğunu düşünüyorum. Lütfen yardım et. Çok sinir bozucu.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anlatım bozukluğu şu yüzden geri bildirimi ingilizce yazıp gönderdim. Sonra tekrar uğraşmamak için ingilizceyi türkçeye çevirip kopyaladım anlamadığınız bir durum olursa sorabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-20-17-10-04-205_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2020-03-20-17-10-04-205_com.instagram.android.jpg
    748,4 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2020-03-20-17-09-17-162_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-03-20-17-09-17-162_com.whatsapp.jpg
    631,6 KB · Görüntüleme: 14

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Anlatım bozukluğu şu yüzden geri bildirimi ingilizce yazıp gönderdim. Sonra tekrar uğraşmamak için ingilizceyi türkçeye çevirip kopyaladım anlamadığınız bir durum olursa sorabilirsiniz.

Ben anladığım kısmını yazayım gerisi ile uğraşmak istemedim. Dilerseniz siz biraz uğraşıp anlaşılır şekilde yazın cevap vermeye çalışalım.

Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz görselleri kalite düşmemesi için belge olarak göndermeyi deneyebilirsiniz. Instagram için ise maalesef uyumluluk sorunu mevcut eski instagram sürümlerini deneyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt