Yardım Redmi Not 8 Pro. Ayarlar Kaydetmeme Sorunu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eyupegridag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi Not 8 Pr
Konular
2
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar. 1 ay önce aldığım Redmi Not 8 Pro cihazım da bazı sıkıntılar var ve çok sinir bozucu bi durum. Ekran hareketsizlik (uyku modu) ayarı orjinalinde 15 sn ama ben 2 dk sonra kapanmasını istiyorum. 1,2 gün sonra tekrar kendi 15 sn ye ye dönüyor. Düzeltiyorum tekrar yine aynı durum oluyor. Akşamları bazen şarja takıp uyuyorum. Sabah kalktığımda telefon kendini kapatmış oluyor. Şarj olmuş ama ne hikmetse kendini kapatmış. Acaba diyorum benim sabah 8 de alarmım var o zaman açılıyor die ? Tasarruf veya gece radyasyon yaymasın die kendinimi kapatıyor die düşünüyorum bulamadım bi türlü. Sonra Galeride fotoğraflarımın hepsini albüm yapıyor. Direk bütün fotoğraflarımı göstermiyor. Sanki fotoğraflarla saklambaç oynuyoruz gibi telefonda fotoğraf arıyorum. Ekran video kaydedici de bi anormal. ben kaydederken ve kaydedip izlerken bi sıkıntı yok ama wp veya başka bi platformda gönderirken. Video capon filmine dönüyor sanki 144p oluyor bildiğiniz. Screen Shot (ss) de aynı şekilde. Durumlar bu şekilde arkadaşlar. Acaba burdaki Xiaomi genel bayisine götürsem yazılımla felan düzeltemezmiyiz ? Veya benim yapabileceğim bi durum var mı ? Cevaplarsanız sevinirim. İyi günler :)

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt