Soru Redmi Not 8 MIUI 12 Miroom Hakkında Düşünceleriniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Bir kaç kez Mıuı 12 costom rom denemesi yaparak gelecek olan güncelleme hakkında fikir sahibi olmaya çalıştım ama stabil olarak ilk kez ki hala güncelleme almaya çalışan Miroom'dan memnun kaldım. Mıuı 12 adı altındaki bir çok romda azda olsa takılmalar mevcut fakat bu rom cidden efsane ve şarj bakımından da sanırım stabil paylaşımları ile uzunca süre tercih edebileceğim bir room olarak duruyor..

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Bir kaç kez Mıuı 12 costom rom denemesi yaparak gelecek olan güncelleme hakkında fikir sahibi olmaya çalıştım ama stabil olarak ilk kez ki hala güncelleme almaya çalışan Miroom'dan memnun kaldım. Mıuı 12 adı altındaki bir çok romda azda olsa takılmalar mevcut fakat bu rom cidden efsane ve şarj bakımından da sanırım stabil paylaşımları ile uzunca süre tercih edebileceğim bir room olarak duruyor..
MiRoom 11 ile bitti bence Miui 12 hiç uyum sağlamadı ne pili iyi nede stabilitesi iyi değil kernelsiz kullanilmaz çok fazla lag var düzelceğinide hiç sanmıyorum en iyisi şuan Miui 12 Eu beta

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
MiRoom 11 ile bitti bence Miui 12 hiç uyum sağlamadı ne pili iyi nede stabilitesi iyi değil kernelsiz kullanilmaz çok fazla lag var düzelceğinide hiç sanmıyorum en iyisi şuan Miui 12 Eu beta
Hocam foruma yazdım ama belki gözümden kaçmış olabilir.Rica etsem eu beta romu nasıl bulurum yardımcı olurmusunuz.Onuda deneyeyim ara ara takılmalar var haklısınız.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Yardım - Redmi Not 8 Miroom'u Önerirmisiniz açtığınız konu altına yazabilirsiniz tek konudan devam edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt