Sohbet Redmi Not 8 Mi A3 Arasındayım Yardım

Redmi Not 8 - Mi A3

• Kullanılan toplam oy
    11

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
Kararsız kaldım bu 2 cihaz arasında bazıları diyor mi a3 iyi bazıları diyor redmi not 8 kafam allak bullak oldu bende en iyisi anket oluşturayım dedim ankete oy vererek bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem anket sonucuna göre cihazı alacağım.
XiaoMiu değerli oylarınıza ihtiyacım var :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Serkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkut
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
1
Kararsız kaldım bu 2 cihaz arasında bazıları diyor mi a3 iyi bazıları diyor redmi not 8 kafam allak bullak oldu bende en iyisi anket oluşturayım dedim ankete oy vererek bana yardımcı olabilirmisiniz rica etsem anket sonucuna göre cihazı alacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

XiaoMiu değerli oylarınıza ihtiyacım var :)

Bu iki telefon arasında sadece performans olarak biraz önde redmi note 8 ama arka 3 kamera, geniş aci fotografve video secenegi ayrica super amoled ekranın goruntuleri cok daha gercekci gosterip soluklastirmamasi, android tabaniyla yeni gelen guncellemelere hep hakim kalacak olman kesinlikle redmi'nin onunde bence. Şahsen ben kullaniyorum ve teknik ozelliklerde her ne kadar full hd plus ekran olmasada ve cozunurlugu cok dusuk gorunsede amoled ekraniyla bu eksi yonleri hic hissetmeyeceksin. Ayrica snapdragon 665 te baya yeterli bir platform

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bu iki telefon arasında sadece performans olarak biraz önde redmi note 8 ama arka 3 kamera, geniş aci fotografve video secenegi ayrica super amoled ekranın goruntuleri cok daha gercekci gosterip soluklastirmamasi, android tabaniyla yeni gelen guncellemelere hep hakim kalacak olman kesinlikle redmi'nin onunde bence. Şahsen ben kullaniyorum ve teknik ozelliklerde her ne kadar full hd plus ekran olmasada ve cozunurlugu cok dusuk gorunsede amoled ekraniyla bu eksi yonleri hic hissetmeyeceksin. Ayrica snapdragon 665 te baya yeterli bir platform

Zannediyorum Note 8 hiç deneyimlemediniz. :)

4 kamera son derece başarılı. Geniş açı mevcut. Ekran IPS olarak geçiyor fakat son derece kaliteli. Diğer IPS'ler gibi kesinlikle değil. Note 7 ve Mi9 ile yanyana konulduğunda Mi9'a çok daha yakın bir ekran kalitesi var. A3 Amoled olarak geçiyor olsada 720p olması çok büyük dezavantaj. A3 de son derece beğendiğim cihazlardan bir tanesi fakat Donanım, Yazılım, Kamera özellikleri ve Ekran karşılaştırmasında Note 8 bariz çok daha üstün bir cihaz.

Serkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkut
Cihazım
Xiaomi mi a3
Konular
1
Zannediyorum Note 8 hiç deneyimlemediniz. :)

4 kamera son derece başarılı. Geniş açı mevcut. Ekran IPS olarak geçiyor fakat son derece kaliteli. Diğer IPS'ler gibi kesinlikle değil. Note 7 ve Mi9 ile yanyana konulduğunda Mi9'a çok daha yakın bir ekran kalitesi var. A3 Amoled olarak geçiyor olsada 720p olması çok büyük dezavantaj. A3 de son derece beğendiğim cihazlardan bir tanesi fakat Donanım, Yazılım, Kamera özellikleri ve Ekran karşılaştırmasında Note 8 bariz çok daha üstün bir cihaz.

Çok özür dileyerek soyluyorum tamamen aklım redmi note 7 ye giderek yazmistim arka 2 kamera dusunerek. Pardon kesinlikle haklisiniz hatta ben turkiye garantisi henuz baslamadi diye mi a3 almistim. Yoksa kesinlikle note 8 pro her yonden ustun bir telefon

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
cantara ozaman Redmi not 8 alacağım teşekürler yorumlarınız için sizlerinde video'larını vs izliyorum kararsız kalmıştım artık kararımı verdim :D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara ozaman Redmi not 8 alacağım teşekürler yorumlarınız için sizlerinde video'larını vs izliyorum kararsız kalmıştım artık kararımı verdim :D
Umarım memnun kalırsınız hocam, dün bir arkadaşım annesi ve babası için almış ve bootloader kilidi için getirdi. Kesinlikle çok beğendim. Siz de beğeneceksiniz tahmin ediyorum :)

Son düzenleme:

tailung

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
MI 9 SE
Konular
3
MI A3
-Daha Hafif
-Xiaomi satarken''Şu ana kadarki en iyi kamera diyordu ön kamerası için''

-Ön kamera dediğim gibi baya iyi.

-Bluetooth 5.0
-Redmi note8 kasa ve ekran olarak önde.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara inşallah :) kanalınızda karşılaştırma video'larınızı bekliyorum
Aslında her ikisi için de ByKaraca tarafından çekilen detaylı incelemeler mevcut ama özel olarka iki cihaz karşılaştırması yoktu zannediyorum. İlker hocam talepleri dikkate alalım lütfen :)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

DenemeYanılma

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yuhun
Cihazım
Uh
Meslek
Serbest
Konular
150
tailung 4 Ön kamera iyi fakat benim ön kamera ile işim yok arka kamerayı kullanıyorum hep selfi çekmeyi seven birisi değilim okadar :) geri kalan özellik bakımından zaten aynı pek ahım şahım fark yok

Üst Alt